8 nejlepších rodinných dovolených v Utahu v roce 2021 (Průvodce dovolenou)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Bohatá kulturní historie, přírodní skalní útvary a obohacující terén pro pěší turistiku, stejně jako nespočet horských středisek, vzrušujících měst a různých lákavých parků, řadí Utah do kategorie „úžasných míst pro rodinnou dovolenou“? Různé části státu nabízejí velmi odlišné možnosti dovolené, ale toto jsou nejlepší uchazeči o rodinnou dovolenou ve státě.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Ogden rozkvétá v lyžařskou destinaci světové třídy, protože centrum leží na základně různých lyžařských středisek. Snowbasin je špičkové všestranné středisko s úžasným jídlem, zatímco Powder Mountain nabízí drsný terén pro tvrdé drtiče a Nordic Valley je vhodné pro rodiny. Z centra města do Snowbasin i Powder Mountain jezdí autobus, což umožňuje malebnou a snadnou jízdu nahoru. Centrum města je plné eklektických restaurací a historických míst a také špičková rybářská řeka.

Když zrovna nekreslíte celebrity na proslulý filmový festival Sundance, toto venkovní útočiště je kulturně, umělecky a přirozeně obohacujícím místem, kam přivést děti. V zimě má Mount Timpanogos mnoho různých úrovní lyžování, stejně jako severské stezky a stezky pro výlety na sněžnicích. V létě se vyplní horská kola a pěší turistika a na této kouzelné části Utahu je něco extra úchvatného. Projeďte se za měsíčního svitu na jednu ze sedačkových lanovek, povečeřejte v kavárnách na vrcholcích hor, zažijte nejlepší muškaření ve státě, osedlejte na koni a projděte stezky, zipline – rodina se ponoří do nedotčené přírody. Luxusní chatky a chaty jsou překvapivě vstřícné i pro mladé. Například The Sundance Resort nabízí speciální lázeňské procedury pro děti.

Salt Lake City je vzrušující město plné muzeí, která se soustředí kolem zvířat a vesmíru, přičemž mají také rozsáhlou zoologickou zahradu a také zábavní park s tobogány a tobogány. Nejlepší na tom je, že pohoří Wasatch se obklopuje vysokými budovami pro vícerozměrné pozadí a zároveň nabízí spoustu outdoorových aktivit, od letní turistiky po zimní lyžování. Salt Lake rozkvetlo v kulinářsky bohatý region se spoustou jídel vhodných pro děti, nad kterými by slintali i dospělí Pizzerie Pie, chutné sendviče Robin檚 Nest a obří palačinky z Over the Counter Cafe jsou určitě dobrým výběrem pro labužníky.

Národní park Arches v Moabu je plný 2000 kamenných oblouků, které vypadají, jako by patřily do filmu o mimozemšťanech. Od sezónních úžasných květin na červené skále, dechberoucí hvězdné oblohy, vizuálně pozoruhodných kempů a zábavných rangerských programů pro děti je to solidní volba.

Park City je nejlépe známý pro své filmové kořeny a pořádání olympijských her. Ale je to také dobrodružná říše divů s nejvzácnější historickou hlavní ulicí, kde se po silnicích prohánějí trolíři. Lyžařské terény jsou samozřejmě dokonalé a okolní hory vám poskytnou nádherné výhledy, ale rodiny zde najdou mnohem víc, než jen vyrazit na sjezdovky. Zatímco Utah Olympic Park je využíván jako tréninkové zařízení, návštěvníci mohou létat po lanové dráze a sjíždět kopce na trubkách spolu s dalšími vzrušujícími zážitky. Vydejte se na horskou alpskou dráhu nebo prozkoumejte přírodní rezervace a rozmanitou ekologii.

ZionNational Park je jedním z nejnavštěvovanějších parků ve Spojených státech díky dramatickým útesům vytesaným panenskou řekou a rozmanité ekologii. Ohromující místa jsou hojná, od kaskádových vodopádů a vícebarevných skal až po hluboká údolí. Zatímco zarytí horolezci a turisté přijíždějí za seriózním terénem, ​​jednodušší stezky k majestátním jezírkům a vyhlídkám jsou vhodné pro rodiny. Vydejte se na safari, na kole po některé z nejjednodušších cest, projeďte se na koni nebo si jen projeďte scénickou projížďku – četné aktivity jsou přátelské pro všechny věkové kategorie. Under Canvas Zion je luxusní upínací místo, ale existuje spousta rafinovaných chat, kde si můžete odpočinout.

Antilopí ostrov není příliš daleko od Ogdenu nebo Salt Lake City, protože leží na samotném Salt Lake. Na zajímavý malý ostrov se dá dostat po silnici a má opuštěný, ale poněkud hornatý vzhled. Divoká zvěř se toulá po kopcích a projížďka po parku může být vaší rodinnou vlastní ekologickou prohlídkou. Malé stezky vedou dolů do slaných vod a značení všude vysvětluje původní listí a krajinu. Rodiny mohou na ostrově kempovat a z velké části to může být docela klidný zážitek v přírodě.

Chcete, aby děti zažily skutečný život na střelnici? Můžete se projet na koni, dozvědět se, jak funguje skutečný ranč, nebo se ubytovat v autentickém srubu. Poskytovaná jídla jsou domácí a věrná starým zvykům země. Tavaputs Ranch, Rockin R Ranch Near Bryce Canyon National Park a Defa檚 Dude Ranch všechny nabízejí pohlcující zážitky na střelnici. Díky dokonalé rovnováze mezi venkovním prostředím a útulným ubytováním to může být výlet, o kterém děti nikdy nepřestanou mluvit.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Sleva 200 $ s kódem VIP200 | 5denní vše vč. pro 4člennou rodinu

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka Dubaje a Malediv 2022

12-Nt British Isles 2022 Plavba po Royal Caribbean

11-Nt Aljaška Cruisetour s kreditem až 750 $ na loď

Časově omezený | Až 20% sleva na cesty vzduchem 2022

Extra sleva až 500 $ | Letecká doprava a 15denní Kostarika + Peru

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment