8 nejromantičtějších B&B v Gruzii pro tolik potřebný útěk

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Pokud na cestách hledáte víc než jen místo na spaní, zvažte pobyt ve více B&B. V Gruzii je spousta okouzlujících B&B, které nabízejí personalizované služby, jižní pohostinnost a místní perspektivu. Ať už slavíte něco výjimečného nebo se jen chcete dostat na víkend pryč s někým, koho máte rádi, zde jsou ty nejromantičtější B&B, ve kterých můžete zůstat v Gruzii.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

film, Pryč s větrem, inspiroval tento krásný dům Antebellum, který byl postaven v roce 1836. Můžete se zastavit na prohlídku domu, nebo ještě lépe, zarezervovat si nocleh v sídle. Objevil se v mnoha publikacích a knihách a v roce 2012 byl renovován s moderními vymoženostmi. Nyní můžete očekávat, že ve velkých apartmá najdete luxusní vířivky, krby na dálkové ovládání, Wi-Fi a dokonce i hrudní sprchy. Ráno si vychutnáte místní jižanskou snídani a večer také Southern Sippin a Nibblin Hour. Covington ve státě Georgia byl nazýván 淗ollywoodem jihu, protože se zde natáčelo tolik filmů a televizních pořadů.

Toto je dům z 80. let 19. století, který skutečně ztělesňuje jižanský šarm ve viktoriánské čtvrti Savannah檚. Najdete zde složitě navržené styly architektury jak uvnitř, tak venku, s devíti pokoji pro hosty. Každý pokoj má svou vlastní osobnost a B&B je jen kousek od ikonického Forsyth Parku Savannah. Do všech místních restaurací a obchodů se odtud také snadno dostanete pěšky. Dům byl nedávno zrekonstruován s luxusními koupelnami a snídaně se podává denně od 8:30 do 9:30. Vysokorychlostní Wi-Fi je hostům nabízeno zdarma a bezplatné parkování na ulici je k dispozici v klidné rezidenční ulici B&B檚.

Dalším nádherně romantickým B&B v Georgii je Chanticleer Inn Bed and Breakfast. Je to asi 10 minut od centra města Chattanooga v Tennessee a je to ideální domovská základna pro návštěvu místních atrakcí, jako je Rock City, Ruby Falls a Incline Railway. Díky nedalekým turistickým a cyklistickým stezkám se můžete během svého pobytu dostat ven a aktivně. Inn se nachází na vrcholu Lookout Mountain a nabízí krásný výhled na údolí Chattanooga dole. K vybavení patří kompletní domácí snídaně, večerní sušenky a poušť, zapuštěný bazén a hřiště na bocciu. Pokoje pro hosty mají vlastní koupelnu a některé mají také individuální venkovní terasy. Nabízené romantické balíčky zahrnují šampaňské, lanýže, sezónní květiny, jahody v čokoládě a lázeňské služby.

Nachází se v Sautee Nacoochee, je to luxusní B&B s denními lázněmi, které se nachází vysoko na vrcholu hory. Lázně v Lucille檚 nabízí denní lázeňské služby a sousedí s penzionem B&B. Mezi typické gurmánské snídaňové nabídky patří creme br没l茅e francouzský toast s raženými jahodami, chřest a kozí sýr quiche a uzená slanina z Applewood. V okolí je spousta vinařství k prozkoumání, stejně jako dobrodružné aktivity, jako je jízda horkovzdušným balónem, podšívka na zip, jízda na koni a túry k vodopádům. Ujistěte se, že se na vrchol Crow檚 Nest před západem slunce vydáte na úžasný výhled na údolí Sautee a hory. Romantické doplňky zahrnují šampaňské, tucet růží a láhev vína, které na vás čekají při check-inu.

Tybee Island je zábavné místo, které můžete navštívit se svou drahou polovičkou, zvláště pokud zůstanete v Beachview Bed & Breakfast. Je zde osm pokojů pro hosty, z nichž každý má svůj osobitý dekor. Prezidentské apartmá a Love Shack jsou oblíbené mezi páry. Toto je také zařízení vhodné pro psy, takže neváhejte a vezměte s sebou své štěně! K snídani a dezertu před spaním si vychutnáte kuchyni z farmy až na stůl. Vzhledem k tomu, že se jedná o komerční B&B, můžete si dokonce koupit sklenici nebo láhev piva nebo vína a vzít si je zpět do svého pokoje.

Vydejte se do historické čtvrti St. Mary檚 v Georgii, kde najdete malebné místo k pobytu poblíž národního mořského pobřeží Cumberland Island. Historie B&B Spencer House Inn sahá až do roku 1872 a poskytuje pobřežní útočiště, které překypuje romantikou. K dispozici je zde 14 pokojů pro hosty, některé s vanou na dlaň a jiné s tradičními sprchami a vanami. Každé ráno se podává kompletní snídaně a odpoledne si hosté mohou vychutnat ledový čaj a pochoutky. Pro nádech romantiky můžete uspořádat snídani do postele, víno nebo šampaňské na pokoj nebo sezónní květinovou výzdobu.

Zatímco mnoho z těchto B&B je v odlehlých a venkovských částech Gruzie, Stonehurst je skvělé město B&B přímo zde v srdci Atlanty. Toto je sídlo z 19. století v centru města, které si cení jak moderního vybavení, tak i památkové ochrany. K dispozici je zde šest elegantních pokojů a apartmá, dále upravené zahrady, přední salonek s velkým salonkem a odpočinková veranda. Když se ubytujete v Stonehurst, je snadné se podívat na hlavní atrakce města, jako je Piedmont Park a Fox Theatre.

Jedním z nejromantičtějších míst k pobytu v Maconu je 1842 Inn Bed and Breakfast, který v roce 1842 postavil John Gresham. Tento hostinec s významnou ukázkou řecké novodobé architektury má 19 pokojů pro hosty, stejně jako pohostinské salonky a nádvoří. Každé ráno se podává snídaně a v denních večerních hodinách se podávají bezplatné předkrmy a nápoje. Objednejte si mátový julep v pokladně a po dni stráveném prohlídkou Maconu si odpočiňte v jednom ze čtyř veřejných salonů.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Ušetřete až 2 000 $ na letenkách

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment