8 nejromantičtějších hotelů pro líbánky v San Franciscu

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

San Francisco je město navržené s ohledem na milovníky. Nachází se přímo u zálivu v dokonalém přírodním prostředí a je oblíbenou destinací pro líbánky pro páry všech věkových kategorií a životního stylu. Když trávíte líbánky v San Franciscu, je snadné si zde užít živou uměleckou a kulturní scénu, stejně jako eklektické restaurace, svérázné obchody a zábavné festivaly. Naštěstí je ve městě také mnoho nádherných hotelů pro líbánky, kde si můžete užít kvalitní čas jako novomanželé. Zde je osm našich oblíbených!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Pokud hledáte romantiku a něco speciálního pro svůj líbánkový pobyt, pak nehledejte nic jiného než Taj Campton Place. Tento historický hotel byl postaven před více než stoletím a dodnes je významnou dominantou města. Je to butikový hotel na Stockton Street na Union Square se 110 pokoji a apartmá, plyšovými župany, úžasnou restaurací a luxusní atmosférou. Hosté resortu mají k dispozici také bezplatné Wi-Fi a střešní fitness terasu s posilovnou. Milují zde pobyty gurmánské páry, protože Taj Campton je také místem, kde šéfkuchař Srijith Gopinathan podává cal-indické menu v restauraci Campton Place s jednou michelinskou hvězdičkou. Mezi další vymoženosti na místě patří prohlídky města a parkování zajišťované obsluhou.

Huntington Hotel se nachází v oblíbené čtvrti Nob Hill a je historickým hotelem původně postaveným v roce 1924. Páry, které zde tráví líbánky, si užívají kvalitní restauraci, třípatrové lázně a snadný přístup ke všemu, co tato vzrušující čtvrť nabízí. Hotelové pokoje jsou vyzdobeny v opulentním stylu čínského (Peranakanského) dědictví Singapurské úžiny a Big 4 je místní restaurace, která byla založena v roce 1976. Nabízí místní a sezónní potraviny, které vás provedou historií Kalifornie a nabízí živé klavírní vystoupení. Lázně nabízí deset místností pro procedury, zenovou relaxační místnost, páry, sauny, whirlpool, krytý nekonečný bazén a výhled na panorama.

Omni San Francisco je také romantickým místem k pobytu na líbánky nebo opravdu jakoukoli zvláštní příležitost. Nachází se v centru města, přímo u linky lanovky a poblíž Union Square. Hotel oslavuje florentskou renesanční architekturu, rakouské křišťálové lustry a italský mramor ve vstupní hale. Hosté si mohou vychutnat skvělé steakové jídlo v místní restauraci Bob檚 Steak & Chop House. Je zde 362 luxusních pokojů a apartmá, fitness centrum o rozloze 1 500 čtverečních stop a bezplatné Wi-Fi pro hosty ve vstupní hale a veřejných prostorách. Páry se také mohou v sobotu v 10:00 připojit k jedné z bezplatných hotelových pěších prohlídek s průvodcem, aby se dozvěděli o historii města, architektuře a legendách.

Cavallo Point je domovem první chaty v národním parku Bay Area檚 s výhledem na město, vodní cesty a most Golden Gate. Kromě romantických výhledů nabízí chata lázeňské procedury, krby na pokoji a kyvadlovou dopravu k dalším atrakcím ve městě. Zde můžete zažít historii bývalého stanoviště americké armády Fort Baker a ubytovat se v bývalých důstojnických rezidencích. Díky prostorným apartmá se 2 ložnicemi je to skvělé místo, kde si můžete odpočinout. Ještě lepší je, že některé pokoje pro hosty jsou vhodné pro psy, pokud s sebou chcete vzít své štěně. Pokoje jsou vybaveny župany z organické bavlny, pantoflemi, TV s velkou plochou obrazovkou, mini ledničkami, kávovary a denně od 16:00 do 18:00 hodin vína. K dispozici jsou zde také balíčky se snídaní. Pro větší romantiku si vyberte službu rozostlaní okvětních lístků růže, přídavek k vínu a sýru nebo čokoládu a šampaňské speciality v lodge.

Ghirardelli je místní dominantou a ideálním místem pro zamilované. Je to proto, že je to místo historické továrny na čokoládu a má krásnou polohu na nábřeží se spoustou věcí, které můžete vidět a dělat. Přijďte si sem pro malý pokoj navíc, kde se můžete rozložit a relaxovat v prostoru s jednou, dvěma nebo třemi ložnicemi. Jedná se o apartmánový hotel v rezidenčním stylu, který je ideální pro zpomalení tempa cestování na líbánkách a usazení se s veškerým pohodlím domova. Hosté si zde užijí venkovní terasy s ohništěm, služby luxusního domu s řidičem, každodenní kontinentální snídaně od 7 do 10 hodin a dokonce i nákupy potravin před příjezdem za příplatek. Hotel nabízí útěkové balíčky, abyste si zarezervovali svůj dokonalý romantický útěk.

Dalším skvělým hotelem, kde se můžete ubytovat, pokud hledáte romantiku, je Hotel Vitale. Tento hotel se nachází naproti Ferry Building na Embarcadero a má krásnou střešní terasu, ze které se můžete kochat výhledem na město. Je zde také skvělý bar, který je o víkendech zaneprázdněn. To, co odlišuje tento butikový hotel, je jeho poloha na nábřeží a také lázně na úrovni penthouse s lekcemi jógy a střešními vanami. Užijte si snídaně, obědy, večeře a nápoje v Americano Restaurant & Bar, nebo si pobyt upgradujte hotelovým balíčkem, jako je bay breakfast balíček nebo serenity spa balíček.

Hotel Drisco s pouhými 48 pokoji nabízí luxusní ubytování v bohaté čtvrti San Francisco Pacific Heights. Vstupní hala připomíná pohodlný obývací pokoj, snídaně je každé ráno zdarma a večerní recepce s bezplatným vínem a předkrmy. Hosté mohou také využít malé fitness centrum na místě nebo zdarma využívat nedaleké zařízení Presidio YMCA. Gurmánská kontinentální snídaně je zdarma, k dispozici je dostatek parkovacích míst na ulici a k ​​zapůjčení jsou jízdní kola a veškeré bezpečnostní doplňky, které potřebujete.

Hotel Loews Regency je vysoká budova v San Franciscu, která je ideální pro celodenní pobyt a výhled na rozsáhlé výhledy na město. Z pokojů ve 38. až 48. patře zde můžete vidět záliv, Golden Gate Bridge a ostrov Alcatraz. Pokoje mají asijský design, velké vany a 24hodinovou pokojovou službu. Je zde 148 pokojů a sedm apartmá, stejně jako restaurace Bear & Monarch, střešní Sky Bar, bezplatné Wi-Fi a na vybraných podlažích přístup k skybridge. Zde jsou k dispozici možnosti noclehu se snídaní jako součást nabídek balíčku Loews na oslavu vašich líbánek.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Ušetřete až 45 %, bezplatné upgrady na Club Med Resorts!

17′ Pleasure-Way Tofino Std. Modelka

21′ 2021 Winnebago Solis 59PX

Výprodej Royal Caribbean Nízké sazby a okamžité úspory!

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

38′ Luxusní trenér Newmar Diesel

All Inclusive Regent Cruise Sale! Bonus až 1 200 $

13′ Little Guy Worldwide 6 Wide Platform

17′ Forest River RV Rockwood Geo Pro 17RK

Ceny 2 za 1 Oceánie + balíček nápojů a další!

All-Inclusive resort Wyndham Alltra Cancun

24′ Winnebago Vita 24P

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

Sandals Resorts | Sleva až 65 % a kredit až 1 000 $

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment