9 destinací, které musíte navštívit z ocenění Traveler’s Choice Awards 2018 TripAdvisor

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

TripAdvisor nedávno oznámil své nejlepší hotely pro rok 2018, které byly určeny na základě milionů recenzí a názorů shromážděných za jediný rok od cestovatelů z celého světa. I když se tyto nemovitosti pravděpodobně stanou ještě populárnějšími a dražšími, seznam je skvělý způsob, jak se inspirovat k cestování do úžasných destinací. Ať už se rozhodnete zůstat v těchto vysoce hodnocených hotelech, budete si moci užít dovolenou na skvělých místech po celých USA i mimo ně.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Nantucket je název malého ostrova, který se nachází 30 mil od pobřeží od Cape Cod v Massachusetts a také od jeho města. Je plná idylických pláží, nádherných sídel a luxusních restaurací. Je také hostitelem zajímavé směsi jedinečných obchodů, malebných majáků, velrybářského muzea a nejrůznějších cest, které se rozvětvují všemi směry pro pěší turistiku nebo cykloturistiku. Je to také domov Nantucket Hotel & Resort, hotel číslo 1 v USA Pokud byste chtěli zůstat, ale nechcete platit a držet se za to, ceny jsou na začátku jara výrazně levnější.

Zamiřte do Charlestonu a budete mít příležitost ubytovat se v nejlepším hotelu TripAdvisor č. 3 v USA, French Quarter Inn. Bez ohledu na to, kde si v noci lehnete, v tomto půvabném jižanském městečku najdete spoustu věcí, které vás zabaví. Nabízí ideální kombinaci kultury, malebné přírody, rekreačních příležitostí a historie. Podívejte se na velkolepá sídla, mezi nimiž jsou zastrčené ulice s vynikajícími restauracemi, galeriemi světové úrovně a butiky.

San Antonio nabízí spoustu věcí, které můžete dělat, a je také domovem jednoho z nejlepších hotelů v USA podle recenzí TripAdvisoru, Hotel Emma, ​​bývalý pivovar z 19. století přeměněný na hotel, který se nachází přímo v centru města. Jednou z nejlepších věcí v této oblasti je návštěva River Walk. Zde si můžete prohlédnout říční lodě nebo naskočit sami, užít si živou hudbu, povečeřet a další. Budete muset navštívit Alamo, jedno z nejoblíbenějších historických míst v zemi a ikonický symbol města.

Cannon Beach se nachází podél jednoho z nejúchvatnějších pobřeží na světě, severního pobřeží Oregonu, a je domovem hotelu Stephanie Inn, hotelu číslo 5 v USA, který nabízí výhled z první řady na Pacifik a ikonickou skálu Haystack Rock. Existuje také několik dalších přímořských nemovitostí a ve městě najdete luxusní butiky, umělecké galerie a restaurace s výhledem na oceán, kde se můžete najíst z čerstvých mořských plodů a zároveň si užít velkolepější výhledy.

Florida Keys se táhnou asi 126 mil od pevniny do Key West a jsou propojeny 42 mosty, které poskytují karibskou atmosféru, aniž byste museli opustit státy. Až dojdete na konec, najdete domov hotelu číslo 6 v USA, Santa Maria Suites. Tento luxusní resort se nachází v nejjižnější části historického Key West v blízkosti pláže, i když najdete mnoho dalších nabídek za širokou škálu cenových bodů, abyste mohli zažít ty nádherné plavby na plachetnicích při západu slunce, vyhlášený noční život a další.

Hotel Giraffe v New Yorku byl hodnocen jako hotel číslo 7 v USA a poskytuje návštěvníkům ideální místo k pobytu pro objevování Velkého jablka a jeho mnoha nabídek, jako je The Met, největší muzeum na západní polokouli se sbírkou. která zahrnuje více než dva miliony uměleckých děl. Central Park, Socha svobody a jasná světla Time Square jsou jen některé z jeho dalších zajímavostí. Jako filmové epicentrum cestovního ruchu ve městě je zažít Times Square po setmění opravdu nutností jako jedno z nejvíce vzrušujících a barevných míst, jaké jste kdy viděli, zvláště kolem půlnoci.

Telluride, zastrčený hluboko do krabicového kaňonu v pohoří San Juan, je jedním z nejúchvatnějších měst v Coloradu, ve státě plném krásných míst. Má atmosféru pohádkové knížky s ulicemi lemovanými nádhernými budovami z viktoriánské éry, které si dokázaly zachovat své kouzlo minulých dob, bez billboardů, neonových nápisů nebo dokonce semaforů. Pohraniční fasády a viktoriánské výlohy zdobí kompaktní centrum města, zatímco 8. hotel TripAdvisoru v USA, The Inn at Lost Creek, najdete zde v Mountain Village.

Existuje mnoho důvodů, proč navštívit Seattle, obklopený množstvím přírodních krás, které zahrnují tyčící se hory a lesknoucí se vody ve všech směrech. Nachází se zde známý Pike Place Market a Inn at the Market, hodnocený jako hotel č. 10 v USA. Zde budete mít perfektní polohu, abyste si mohli užít typický zážitek ze severozápadního Pacifiku, včetně zvuků vzdechů a pohledů pouličních umělců, a obchodníky s rybami, kteří házejí čerstvý úlovek dne a přitom vtipkují. Mezi další zajímavosti ve městě patří fantastické jídlo, hudba a umělecká scéna a samozřejmě ikonická Space Needle, kde se můžete kochat panoramatickým výhledem z vyhlídkové plošiny.

Pokud byste se chtěli vydat za hranice Ameriky, možná budete chtít zvážit Siem Reap v Kambodži, domov světového hotelu číslo 1 podle TripAdvisor: Viroth’s Hotel. Je to nejen cenově dostupné, ale v oblasti Staré tržnice budete v centru dění. Siem Reap je často nazýván nejlepší destinací pro ty, kdo poprvé cestují do Asie, snadno se tam pohybuje a atrakce jsou téměř na každém rohu. Smíchejte s obzvláště přátelskými lidmi, kulturou, historií, nočním životem, trhy a příležitostmi pro venkovní dobrodružství, a je těžké to překonat. Zakončete svůj výlet brzkým budíkem a navštivte Angkor Wat. Když ranní světlo omývá chrámy a ruiny, město vypadá, jako by ožil obraz.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

38′ Luxusní trenér Newmar Diesel

32′ Thor Motor Coach Windsport 32N

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

Až 45% sleva, bonusy a další v Club Med All-Incl.

24′ Winnebago Vita 24P

30′ Thor Motor Coach Four Winds 28A

32′ Fleetwood RV Tioga 31M

20′ Forest River RV R Pod RP-179

Letecká a 8denní prohlídka Dubaje a Abu Dhabi | Ušetřete 300 $

31′ Forest River RV Sunseeker 3120DS

35′ Keystone RV Springdale 303BH

25′ 2008 Four Winds RV

Letecká a 11denní prohlídka Dubaje, Abu Dhabi a Káhiry

26′ Jayco Redhawk 26XD

20′ Dodge Promaster 2500 159 Hightop

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment