9 jedinečných butikových hotelů v Guatemale (s fotografiemi)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Národ Guatemala se pyšní tím, že je jedním z nejlépe střežených tajemství Střední Ameriky. Právě zde najdete ruiny starověkých mayských měst, okouzlující moderní vesnice a úžasné přírodní prostředí plné divoké zvěře a dobrodružství. V Guatemale můžete zažít minulost, přítomnost i budoucnost za jediný den.

Ale na konci každé méně prošlapané cesty je místo, kde si můžete odpočinout, odpočinout si a na konci dne pověsit klobouk. Naštěstí má Guatemala typy jedinečných butikových hotelů, které jsou k tomu ideální. Toto jsou některé z nejkrásnějších, relaxačních a inspirativních butikových hotelů v Guatemale.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Las Lagunas Boutique Hotel, který se nachází mezi pěti lagunami, je v úžasné mayské džungli a nabízí špičkové wellness útočiště. V tomto butikovém hotelu jsou luxusní bungalovy apartmá s výhledem na laguny. Mezi zajímavosti v okolí patří mayská místa Tikal, Uaxact煤n a Yaxh谩. Tato oblast je domovem více než 250 druhů ptáků a také ohrožených druhů volně žijících živočichů, jako jsou oceloti a tygři margay. Během svého pobytu můžete také využít restauraci s výhledem na lagunu, snack bar u bazénu a vlastní lázně.

Prozkoumejte jezerní město Santa Cruz La Laguna a ubytujte se v La Laguna Lodge, abyste si užili odlehlé letovisko. Tato chata se nachází v přírodní rezervaci o rozloze 100 akrů a je přístupná pouze lodí. Zde si můžete vychutnat nádherný výhled na jezero a sopky v dálce při stolování na gurmánských a udržitelných jídlech. Na místě jsou lázně, kde si můžete dopřát relaxační proceduru, a mnoho nabízených výletů v okolí, včetně výletů s průvodcem a kulturních prohlídek.

Casa Palop贸 leží ve svěžích kopcích Guatemaly a vyznačuje se rustikální architekturou, která cestovatele přenese do jiného času a na jiné místo. Je to trochu mimo zbitou vanu, ale to rozhodně neznamená, že se šetří na vybavení. Tento hotel nabízí masáže na pokoji, mezinárodní kuchyni a úžasný nekonečný bazén s výhledem na jezero. Uvnitř pokojů najdete soukromé terasy a dokonce i koupelny mají krásný výhled.

Kawilal Hotel, který se nachází v oblasti Amatitl谩n, byl první nemovitost s certifikací LEED-NC Gold ve Střední Americe. Do tohoto ekologického hotelu se dostanete za pouhých 30 minut z hlavního města. Nachází se v horní části komplexu Santa Teresita, odkud jsou přístupné termální bazény, tobogány, termální okruh a horké sauny. Je to skvělé místo k pobytu pro milovníky přírody, protože se můžete zúčastnit udržitelných a vzdělávacích programů a prohlídek s průvodcem, abyste se dozvěděli o přírodních stanovištích a úsilí o ochranu kolem sopky Pacaya a okolních oblastí. K dispozici je také exkluzivní lázně, restaurace, bazén a jacuzzi. Přímo v hotelu probíhá také mnoho úsilí o udržitelnost, včetně systému recyklace vody a střešních zahrad.

Mil Flores Luxury Design Hotel se nachází v historické Antigue a je romantický, elegantní a moderní. Tento hotel založila louisianská ropná dědička Matilda Geddings Gray, která milovala umění a kulturu Guatemaly. Zde najdete trendy atmosféru a funky nábytek v barevných apartmá a veřejných společných prostorách. Po dni stráveném jízdou na kole, nakupováním a prohlídkou památek si vychutnejte středomořskou večeři v hotelové restauraci. Je to skvělé místo pro cestovatele, kteří hledají čistý luxus, díky krbům, mini barům, soukromým terasám a bezplatnému Wi-Fi.

Další vynikající destinací pro udržitelný cestovní ruch je G Boutique Hotel, který se nachází na východním pobřeží Guatemaly. Mariscos je odlehlá vesnice trochu mimo turistické trasy. Můžete přijet na jachtě nebo plachetnici a zahájit průzkum této divoké oblasti, která je obklopena tropickou flórou a faunou. Na místě jsou také lázně a rodinná restaurace. Mezi zajímavosti v okolí patří mayské archeologické naleziště Quirigua, řeka Polochich, Finca El Paraiso a vodní sporty.

Dalším skvělým butikovým hotelem v Antigue je Casa Madeleine, který má jen útulné pokoje v intimním a relaxačním prostředí. Začněte svůj den tradiční guatemalskou snídaní a poté prozkoumejte oblast hotelem zorganizovanou prohlídkou místní kávové farmy nebo se ponořte do architektury a kultury na vlastní pěst. V tomto španělském koloniálním městě je spousta historie a relaxační hotelové lázně, kde si můžete odpočinout, až se vrátíte ze svého dobrodružství.

Některé z nejlepších guatemalských hotelů a letovisek jsou ekologické chaty a jedním z nejlepších je cenově přívětivý Earth Lodge. Tato chata se nachází na avokádové farmě a nabízí klidné výhledy na nedaleké město Antigua a sopky v dálce. Je to skvělé místo, kde se můžete odpojit od rutinního života a znovu se spojit s přírodou. V Earth Lodge se můžete ubytovat v domku na stromě, v chatce, na koleji nebo v luxusním kempu. Během svého pobytu nezapomeňte prozkoumat turistické stezky, dát si tip v sauně a zúčastnit se hodiny jógy.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

17′ Pleasure-Way Tofino Std. Modelka

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

8denní luxusní rezort Riviera Cancun pro 4člennou rodinu

13′ Little Guy Worldwide 6 Wide Platform

Sleva až 59 % min. 3 Nts | Karibik All-Inclusive

All-inclusive resort Wyndham Alltra Playa del Carmen

Sandals Resorts | Sleva až 65 % a kredit až 1 000 $

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

All-Inclusive resort Wyndham Alltra Cancun

Wyndham Alltra | All-New All-Inclusive Mexico Resorts

Výprodej Royal Caribbean Nízké sazby a okamžité úspory!

7-Nt Caribbean – Wonder of the Seas s kreditem na loď 75 $

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

2 za 1 Business Class Air s Scenic Eclipse

Air & 9-day 2022 Jižní Afrika | Sleva 300 $ s online kódem

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment