9 Nejlepší Aktivity v Orcas Island, Washington

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Ostrov Orcas, největší z ostrovů San Juan, souostroví u severního pobřeží státu Washington, kam se dostanete trajektem, je zeleným rájem, kterému místní obyvatelé často říkají „klenot San Juans“. Ostrov o rozloze 57 čtverečních mil je venkovský a kopcovitý, s klikatými cestami, které se vinou hustým lesem, míjejí pole se starými stodolami jablek a uměleckými ateliéry. Je také domovem nejvyšších hor v San Juans a také řady okouzlujících vesniček. I když se můžete pohodlně posadit a užívat si scenérii, najdete zde i spoustu dalších věcí, které můžete dělat.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Ostrovy San Juan jsou známé jako jedna z nejlepších destinací na světě pro pozorování velryb, zejména kosatek, které sem připlouvají, aby pojedly lososa Chinook. Kosatky Southern Resident, jak jsou známé, jsou nejčastěji k vidění od konce května do začátku října. Nejlepší příležitostí pro pohled zblízka je projet se na kajaku, což je mnohem intimnější zážitek, než jaký byste získali, když byste se připojili ke své typické plavbě za pozorováním velryb. Když budete pádlovat klidnými vodami, kromě kosatek pravděpodobně zahlédnete všechny možné druhy divoké zvěře, včetně orlů bělohlavých, sviňuch, tuleňů a mořských vyder.

Ostrov Orcas je spolu s ostrovy San Juan a Lopez ideální pro milovníky vína s možností popíjet místní vína. Orcas Island Winery hostí degustační místnost, která nabízí devět různých odrůd. Nákupy jsou k dispozici pouze na místě, takže toto je vaše šance vyzvednout si láhev nebo dvě a vzít si ji s sebou na piknik. Doe Bay Wine Company je další možností, s degustační místností a lahví na ostrově. Majitelé Cole a Stephanie Sissonovi také nabízejí párovací akce a ochutnávky, soukromé kurzy a další.

Mount Constitution, tyčící se téměř půl míle od krajiny, je nejvyšší hora v San Juans, která se nachází ve státním parku Moran na ostrově Orcas. Když vylezete na vrchol, 3,4 míle dlouhý trek v každém směru, budete odměněni za námahu 360stupňovým výhledem, který zahrnuje mnoho dalších ostrovů, stejně jako pohledy na Severní kaskády a tyčící se Mount Baker. V parku je asi 38 mil turistických stezek, takže budete mít také mnoho dalších možností, pokud se vám výlet na Mount Constitution zdá příliš náročný. To zahrnuje Cascade Falls Trail, snadný 3 míle dlouhý okružní výlet, který poskytuje malebné výhledy na vodopády z několika vyhlídek.

Náruživí golfisté si mohou odpalit na Orcas Island Golf Course, 9jamkovém hřišti otevřeném pro veřejnost, které také nabízí vynikající výběr půjčoven golfových holí, tréninkové hřiště a lekce golfu. Nachází se nedaleko Eastsoundu a těší se nejen úžasnému prostředí naproti Crow Valley, ale také dobře upraveným fairwayím a náročným jamkám pro golfisty všech úrovní dovedností.

Přirozená krása ostrovů San Juan, včetně Orcas, poskytuje idylické prostředí pro některé z nejúchvatnějších západů slunce, které kdy spatříte, s barvami stříkajícími přes Salishské moře. Existuje několik skvělých míst k pozorování, například z vrcholu Mount Constitution, kde můžete zachytit světlo svítící na Mount Baker, stejně jako West Beach, která nabízí rozsáhlé výhledy přes záliv na další ostrovy. Oblíbená je také North Beach, při pohledu na západ uvidíte ostrov Saturna a západ slunce, zatímco ostrovy Matia a Sucia lze vidět na sever. Pokud je odliv nízký, můžete se dokonce vydat dál a zachytit obzvláště velkolepý výhled na slunce, které vrhá poslední paprsky dne nad Mount Baker.

Obstruction Pass State Park je méně navštěvovaný státní park, který se nachází na jižním konci ostrova. Jedno z mála míst na ostrově Orcas s přístupem k více než míli veřejně vlastněného pobřeží se slanou vodou, krátká, půl míle dlouhá stezka vás zavede z parkoviště k přístupu na pláž. Tento úsek, jedinečný v této oblasti, je tvořen spíše štěrkovými kapsami než skalnatým pobřežím a nabízí krásné výhledy, které jsou ideální pro piknik nebo klidné rozjímání.

Ostrov Orcas není jen o slané vodě, ve skutečnosti je domovem řady jezer nabízejících sladkovodní aktivity, i když nejoblíbenější je Cascade Lake, které se nachází poblíž vchodu do národního parku Moran. Najdete zde různé půjčovny plavidel, včetně šlapadel, tradičních člunů, paddleboardů, kánoí a kajaků, spolu s velkým plaveckým areálem. Můžete také zkusit své štěstí při rybaření, kde se hojně vyskytuje vysazený pstruh duhový.

Eastsound je ústředním centrem života na ostrově, místem, kde se můžete setkat s místními obyvateli, užít si procházky s krásným výhledem na nábřeží a navštívit mnoho uměleckých galerií a místních obchodů. Je zde také několik restaurací a pekáren s obzvláště delikátními dobrotami. Velká část aktivit se odehrává ve Village Green, jako je sobotní farmářský trh, kde si můžete vyzvednout organické produkty, umění a řemesla, oblečení, šperky, keramiku a další, z nichž vše bylo vytvořeno nebo vypěstováno místními farmáři a řemeslníky.

Historické muzeum Orcas Island Historical Museum se nachází v sérii šesti původních chatrčí, které pocházejí z 80. let 19. století. Zaměřuje se na místní historii ostrova Orcas a dalších San Juans, s obvyklou sbírkou historických fotografií, zbraní, nástrojů a domácích potřeb, ale nabízí také historii historie vápenných pecí ostrova a jeho prvních obyvatel. , Severní úžina Salish.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Hilton La Romana All-Inclusive Resort | Ušetřete 20 %

Ušetřete až 2 000 $ na letenkách

Ušetřete 20 % | Hilton Rose Hall All-Inclusive resort

Sleva 200 $ 5denní vše vč. Útěk za 2 s kódem VIP200

Sleva až 65 % na sandály + okamžitý kredit až 1 000 $

Yucatan All-Inclusive Resort | Ušetřete až 20 %

Ušetřete až 20 % | Hilton La Romana All-Inclusive Resort

Ušetřete 20 % | All-inclusive resort Hilton Playa del Carmen

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment