9 nejlepších destinací pro vánoční dovolenou v USA pro rok 2021

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

I když se říká, že „na prázdniny není nic jako doma“, někdy je zábavné věci míchat. Pokud uvažujete o tom, že se letos o Vánocích vydáte jinam, existuje několik skvělých možností, které je třeba zvážit, od malých městeček z pohádkových knih až po vzrušující města plná sváteční nálady. Zejména tyto destinace by měly být na začátku vašeho seznamu.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Jedním z nejtypičtějších pohlednicově dokonalých měst na oslavu Vánoc je Woodstock ve Vermontu se svými krytými mosty, alespoň lehkým popraškem sněhu a množstvím borovic vane vzduchem. Toto historické město ví, jak udělat dovolenou správně, počínaje Woodstock Wassail Weekendem – předprázdninovým festivalem s 19.století severské kulturní tradice. Zahrnuje průvod s více než 50 koňmi a jezdci, kteří si oblékají dobové šaty a vánoční kostýmy, spolu s projížďkami na vozech a saních, serenádou koledníků a rozsvícením stromu a vánočního polena. Na Billings Farm & Museum se koná staromódní oslava s velkou hostinou a všechny místní obchody s krásně zdobenými výlohami zůstávají během akce otevřené i do pozdních hodin.

Co může být lepšího než návštěva severního pólu? V tomto aljašském městě můžete projet ulicemi jako Kris Kringle Drive, Mistletoe Lane nebo Santa Clause Lane a užít si každoroční soutěž North Pole Christmas In Ice Contest, která přitahuje ledové sochaře z celého světa. Celostátní zpravodajství se často živě vysílá také z domu Santa Clause. Toto je také sezóna polární záře, což znamená, že budete mít dobrou příležitost zhlédnout jednu z nejúžasnějších show Matky přírody: ohromující polární záře.

Naskočte na trajekt do tohoto kouzelného michiganského města s pouhými 500 obyvateli, kde každý slaví svátky stejně jako před stoletím. Lidé zde cestují na koních a buginách, protože motorová vozidla byla v minulém století zakázána. O Vánocích Ježíšek vlastně navštěvuje každé dítě, aby si vyslechl jeho vánoční přání. Každoroční vánoční bazar nabízí jedinečná řemesla a dekorace plné zelené, červené a spousty lila, oblíbené místní barvy.

Toto předměstí Charlotte s méně než 700 obyvateli je známé jako Christmas Town USA. Již více než šest desetiletí předvádí McAdenville na svátky působivou výstavu, která zahrnuje 265 stálezelených stromů s půl milionem oslnivých světel, s více než 160 domy důmyslně vyzdobenými v různých dekorech. Yahoo a Čas časopis ji zařadil mezi „10 nejlepších destinací, které můžete navštívit během prázdnin“, a mnoho zpravodajských stanic také vysílá živě z města kolem Vánoc. V nedaleké Charlotte najdete také spoustu aktivit, od různých prázdninových akcí a muzeí světové úrovně až po vynikající nakupování a stravování.

A&E Network kdysi korunovala Leavenworth za “poslední prázdninové město USA.” Tato okouzlující bavorská vesnička s působivým zasněženým horským pozadím, která se nachází podél východního okraje tyčících se kaskád, vám dá pocit, jako byste vstoupili do historického německého města. Festival vánočního osvětlení, který se koná od začátku prosince do těsně před Vánoci, zahrnuje staromódní koledování a řadu jiskřivých světel. V pátek vítá děti zpěvem a ovocem sám svatý Mikuláš.

Jedno z nejlepších míst, kam se během prázdnin vydat na lyže, nabízí spoustu vánočních slavností, počínaje listopadem každoročním Electric Parade. Průvod Park City zahrnuje místní obyvatele, kteří rozsvěcují auta, náklaďáky a jízdní kola a přitom si hrají na sváteční melodie, když procházejí hlavní ulicí. Na Štědrý den můžete vyrazit na sjezdovky po boku Saint Nicka, který tráví den lyžováním, než povede průvod s pochodněmi po stezce PayDay. Během celé sezóny budou děti i dospělí všech věkových kategorií oslněni téměř 13 stop vysokým perníkovým domem v životní velikosti, který je vyroben z 11 000 sušenek.

Durango – nacházející se v blízkosti oblasti Four Corners, kde se setkávají Colorado, Utah, Arizona a Nové Mexiko – je vánočním městem. Polární expres, populární kniha, která se stala filmem s Tomem Hanksem v hlavní roli. Rodiny si mohou vychutnat popíjení horké čokolády při jízdě vlakem na „Severní pól“, aby vyzvedli Santu, a toto westernové městečko nabízí nejrůznější další prázdninové akce, zatímco lyžařský areál Purgatory je jen kousek odtud pro milovníky lyžování a snowboardingu. .

New York City o Vánocích je bucket list zážitek pro ty, kteří hledají vzrušující městskou destinaci. Zvláště o prázdninách je to velkolepé se všemi světly a obvykle alespoň s popraškem sněhu. Budete mít příležitosti pro bruslení v Rockefellerově centru s obřím vánočním stromem a projížďky na koních a kočárech po Central Parku, který také poskytuje staromódní zvrat. Budete moci nakupovat, dokud nepadnete, a přitom si užívat působivé sváteční výlohy, navštívit Radio City Christmas Spectacular, show ve stylu Broadwaye, kterou pořádají slavní Rockettes v Radio City Music Hall, nebo Louskáček v New Yorku v New Yorku. Městský balet.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Sleva 200 $ s kódem VIP200 | 5denní vše vč. pro 4člennou rodinu

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka Dubaje a Malediv 2022

12-Nt British Isles 2022 Plavba po Royal Caribbean

Časově omezený | Až 20% sleva na cesty vzduchem 2022

Extra sleva až 500 $ | Letecká a 15denní Kostarika + Peru

11-NT Alaska Cruisetour s kreditem na loď až 750 $

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment