9 nejlepších způsobů, jak se letos v létě zchladit v Texasu

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

V létě se teploty v Texasu často pohybují hluboko nad 90. lety a po celý den dopadá spousta slunečního svitu. Bez ohledu na to, zda žijete v Texasu nebo jste jen na pár dní na návštěvě, zůstat v pohodlí může být v letních měsících výzvou. Ale naštěstí existuje spousta vnitřních a venkovních aktivit, které jsou ideální pro udržení chladu na způsob Texasu! Zde jsou naše oblíbené způsoby, jak porazit letní vedra v Texasu.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Kdo říká, že se musíte celé léto schovávat v klimatizaci, abyste zůstali v pohodě? Schlitterbahn je vzrušující texaský vodní park se čtyřmi texaskými místy: Galveston Island, New Braunfels, South Padre Island a Corpus Christi. To je nezbytnou součástí každého léta v jižním Texasu se všemi říčkami, vodními dráhami do kopce, jízdami na surfování a piknikovými místy, na které byste kdy mohli doufat. Umístění New Braunfels je původní letovisko s vodním parkem a zabírá více než 70 akrů s více než 50 atrakcemi. Z tohoto letního útěku si také můžete udělat celý víkend tím, že zůstanete v resortu a zarezervujete si pokoj nebo dokonce celý prázdninový dům se sedmi pokoji. Můžete si zde také rezervovat soukromou chatku nebo BBQ palapa, abyste do svého zážitku z aquaparku přidali trochu luxusu. Ceny vstupenek se pohybují od 38,99 USD do 54,99 USD v závislosti na době nákupu a vašem věku.

Chcete-li se zchladit přirozeným způsobem, vydejte se na pláže u Padre Island National Seashore. Toto je nejdelší úsek nerozvinutého bariérového ostrova nejen v USA, ale na celém světě. Oblast parku chrání přibližně 70 mil pobřeží, stejně jako duny, přílivové oblasti a přírodní stanoviště v okolí. Je neuvěřitelně zábavné kempovat přímo na pláži u Padre Island National Seashore ve stanu, ale buďte připraveni na silný vítr, který je v této oblasti často. Kemp je na principu, kdo dřív přijde, je dřív na řadě, a přestože zde nejsou žádné přípojky pro obytné vozy, v parku je skládka a čerpací stanice. Kromě pouhého lenošení na pláži a ochlazování se ve vlnách oceánu je zde zábava jezdit na kajaku nebo kanoi podél pobřeží.

Sněhové kužely jsou základem horké letní sezóny v Texasu, ale ve městě Argyle stojí za návštěvu obzvláště zábavná stanice sněhových kuželů. Gnome Cones byl založen v roce 2017 jako roztomilý a kýčovitý způsob, jak pomoci Texasanům ochladit se lahodným způsobem. Tento stojan na sněhové kužely se spoustou hříček s trpaslíky a dekorem s tematikou trpaslíků se pyšní svou jedinečnou chutí a perfektní konzistencí ledu. Přijďte si pořídit svůj vlastní sněhový kužel ve tvaru trpaslíka každý den mezi polednem a 22:00. Před stánkem je několik pěkných piknikových stolů, kde si můžete odpočinout a popovídat si s ostatními milovníky sněhových kuželů a obdivovat svérázné sochy trpaslíků všude kolem vás.

Texas je také skvělým místem pro plavbu na lodi, protože po celém státě je roztroušeno mnoho jezer. Jedním z našich oblíbených míst pro plavby je Lake Lewisville, což je velké jezero v severním Texasu, které má rozlohu 29 000 akrů a má 233 mil pobřeží. Oblíbené jsou zde čluny, rybaření, vodní lyžování a plavání. A pokud nejsou teploty příliš vysoké, je také zábavné hrát golf na nedalekém hřišti nebo se vydat na cyklostezky v okolí. Party Cove je místo, kde byste měli být u jezera Lewisville, pokud se chcete smísit s ostatními lidmi, kteří rádi pijí, tančí a poslouchají hudbu. Místní společnosti, včetně Just for Fun Watercraft Rentals a Big D Watersport, vám pronajímají lodě k použití na jezeře, pokud nemáte vlastní.

Filmy jsou vždy zábavným způsobem, jak trávit čas v horkém dni, ale LOOK Cinemas není váš průměrný filmový zážitek. Toto divadlo v Dallasu je luxusní místo s přepychovým ubytováním a skvělými nabídkami jídla a pití, které jsou doplněny funkcemi prvního uvedení. Přijďte si sem užít luxusní posezení, slevy na vstup, stolování v divadle, ručně vyráběné koktejly a dokonce i pohovky s otomany, kde můžete na velké obrazovce sledovat své oblíbené hvězdy. Před cestou do Dallasu se podívejte na časy filmů, abyste viděli, co se hraje.

Dalším zábavným způsobem, jak strávit horký letní den v Texasu, je podívat se na místo Escape Game v Dallasu, Austinu nebo Houstonu. Tuto jedinečnou atrakci založili Jonathan Murrell, James Murrell a Mark Flint na jediném místě v Nashvillu a od té doby se rozšířila do osmi různých měst – tří v Texasu! Každé místo nabízí několik nápaditých a pohlcujících zážitků z místnosti, jako je Útěk z vězení, Zlatá horečka, Loupež a hřiště. Můžete hrát s dalšími náhodnými účastníky nebo si zarezervovat celou místnost, pokud máte ve skupině 8 nebo 12 lidí. Jedná se o skvělou letní aktivitu pro dospívající a dospělé a cena na osobu je 31,99 $ plus daň.

Texas má také několik vynikajících středisek s bazény, které vám pomohou zůstat v pohodě a užít si horké počasí sezóny. Například Omni Austin Hotel Downtown má skvělý střešní bazén, kde si můžete vychutnat výhled na město, a k dispozici je také bar u bazénu a stolování u bazénu. Další špičkové bazény, které je třeba zvážit, se nacházejí v rezortu JW Marriott San Antonio Hill Country Resort & Spa a La Torretta Lake Resort & Spa v Montgomery.

Veřejné bazény jsou také skvělou volbou pro léto v Texasu a milujeme bazén Barton Springs v Austinu. Tento bazén má průměrné teploty 68-70 stupňů, což je ideální pro celoroční koupání. Tento bazén má ve skutečnosti tři akry a je docela cenově dostupný, zvláště pokud jste rezidentem v ea. Je to jen 8 $ pro dospělé nerezidenty, 4 $ pro nerezidentní děti ve věku 12-17 let a 3 $ pro nerezidentní děti ve věku 1-11 let.

Můžete se také vydat do jednoho z mnoha skvělých nákupních center v Texasu, kde se můžete ochladit v horkém dni. Jednou z nákupních destinací, které je třeba vyzkoušet, je River Oaks Shopping Center, velký a luxusní komplex v Houstonu. Nachází se zde více než 70 obchodů a restaurací a také divadlo River Oaks Theatre, které bylo postaveno v roce 1939 a často promítá nezávislé filmy a umělecké filmy.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

38′ Luxusní trenér Newmar Diesel

24′ Winnebago Vita 24P

Sandals Resorts | Sleva až 65 % a kredit až 1 000 $

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

21′ 2021 Winnebago Solis 59PX

20% sleva na plavby celebrit s kreditem na loď až 950 $

Air & 9-day 2022 Jižní Afrika | Sleva 300 $ s online kódem

Letecká doprava a plavby po Evropě od 6 do 11 Nt 2022 se slevou až 20 %.

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

Výprodej Royal Caribbean Nízké sazby a okamžité úspory!

2 za 1 Business Class Air s Scenic Eclipse

17′ Pleasure-Way Tofino Std. Modelka

7-Nt Caribbean – Wonder of the Seas s kreditem na loď 75 $

Ceny 2 za 1 Oceánie + balíček nápojů a další!

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment