9 nejlepších způsobů, jak zažít divokou přírodu v Jackson Hole v roce 2021

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Jackson Hole se skládá z velké části z veřejných pozemků, které byly bezvadně zachovány. Národní park Grand Teton je hlavní atrakcí Wyomingu, která překypuje přírodním prostředím, které cestovatelé i místní procházejí opatrně, aby nerušili původní druhy, které zde žijí. Z tohoto důvodu čeká na ty, kteří se rozhodnou prozkoumat, množství odměn prostřednictvím ohromujících pozorování. Zima, léto, jaro a podzim, to vše nabízí něco docela zvláštního a to jsou ty nejlepší aktivity pro pozorování divoké zvěře v té době.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Co je to? Pro ty, kteří jsou trochu odvážnější, vás tato aktivita zavede na dva dny do divočiny, abyste sledovali dravce, jako jsou vlci a medvědi. Zastávky zahrnují ty v Yellowstone a Grand Teton.

Proč to dělat? Průvodci bezpečně naučí účastníky, jak bezpečně sledovat medvědy, a zároveň pokrývají základy, jako je použití spreje na medvědy. Při pozorování nádherných tvorů z dálky se lidé také ponoří do přírody této oblasti.

Dobré vědět: V ceně je zahrnuto občerstvení a jídla. Průvodci budou mít k dispozici i dalekohledy a další potřebné vybavení k prohlížení.

Co je to? Dobrodruzi si mohou vybrat buď kratší 13 mil dlouhý rafting, nebo o něco delší s dalšími výhodami, jako je občerstvení. Průvodci vás vezmou po nedotčené řece Snake River, hlavním přírodním atributu Jackson Hole.

Proč to dělat? Divoká zvěř, od losů, vyder, ptáků a seznam dalších, bude pravděpodobně spatřen v zástupech podél vašeho ploutve křišťálově čisté vodě. Dávejte pozor na břehy a dokonce i na řeku kolem vás.

Dobré vědět: Tyto vody mohou být mrazivé, proto se oblékněte do oblečení odolného proti vlhkosti. Noste klobouk a opalovací krém na ochranu před UV zářením. Pokud si s sebou berete telefon, rozhodněte se pro vodotěsné pouzdro nebo pouzdro, abyste mohli bez obav fotografovat.

Co je to? Rybaření je nutností na nedotčeném severozápadě a tento výlet vás vezme na půl dne na loď mezi vodami hadí řeky.

Proč to dělat? Toto je vaše šance ulovit některé z nejkrásnějších pstruhů tečkovaných. Průvodci jsou dobře informovaní a dokážou vás zavést na místa, kde si pravděpodobně něco namotáte.

Dobré vědět: Rybáři si mohou přinést své vlastní vybavení, ale lidé na tento výlet vás mohou vybavit vhodnými holemi a předměty, které potřebujete pro toto specifické prostředí.

Co je to? Jízdy na saních přes Národní losí útočiště jsou provozovány prostřednictvím US Fish and Wildlife Services. Cestující jsou vyvezeni na venkovních saních tažených koňmi, aby si prohlédli tyto tvory, kteří jsou zde chráněni jen pro chladné měsíce.

Proč to dělat? Je vzácné vidět tak majestátní zvíře takhle zblízka. Elk nemůže na saních odhalit lidi, takže získáte snímky celého života, pouhé nohy od zvířat. Někteří zdánlivě pózují, zatímco jiní se cákají v řece.

Dobré vědět: Jackson Hole mrzne, tak se na turné teple oblečte. Přikrývky budou poskytnuty. Není na poli moc sněhu? Žádný problém. Saně se přenášejí na kola.

Co je to? Mnoho zařízení často nabízí výlety dodávkou, ale EcoTour Adventures má safari dodávky s poklopy, které se otevírají ze střechy, takže můžete vyskočit a vidět potulující se divokou zvěř. Vidlorohá ovce, vlci a orli jsou jen některé z majestátního života, který lze vidět.

Proč to dělat? Průvodci jsou velmi dobře informovaní, takže nejde jen o sledování divoké zvěře. Hosté se dozvědí o ekosystému a jemné rovnováze ochrany přírody, zatímco průvodci ukazují, jak sledovat a zahlédnout různá zvířata.

Dobré vědět: Na exkurzi EcoTour Adventures poskytují místní občerstvení, jako jsou muffiny a trhané, a teplé nápoje. Zkuste si předem vyprázdnit močový měchýř, ale nepropadejte panice, jsou vstřícní a během chvilky na něco přijdou.

Co je to? National Museum of Wildlife Art je ikonická budova v Jackson Hole s výhledem na Elk Refuge. Uvnitř je bohatství umění divoké zvěře od mnoha umělců, takže ať už se věnujete umění samotnému nebo jen ochraně zvířat, oceníte to.

Proč to dělat? To je něco, co můžete dělat jakýmkoli tempem, abyste se do toho mohli hodiny vpíjet nebo rychle procházet. Je to časově flexibilní aktivita, která je skvělá pro deštivé dny.

Co je to? Po strmých svazích Tetonů jezdí slavná jasně červená tramvaj v horském středisku Jackson Hole. Zcela uzavřený, je to snadná plynulá jízda na horu, kterou používají jak pozorovatelé stránek, tak sportovci.

Proč to dělat? Zatímco během lyžařské sezóny vidíte spoustu lidí, když je trochu klidnější, můžete z tramvaje vidět zvířata. Nahoře je roztomilá chatrč známá jako Corbetova kabina, kde se podávají vafle s máslem z hnědého cukru.

Dobré vědět: Jízdenky je třeba zakoupit online nebo v kanceláři na místě před nástupem do tramvaje.

Co je to? Loop Road vede řidiče krásnými částmi národního parku Grand Teton a její dokončení trvá jen asi dvě hodiny. Cestovatelé se mohou rozhodnout, zda vyjedou celou 42 nebo jen její část.

Proč to dělat? Divoká zvěř prochází oblastmi poblíž silnice běžně. Podívejte se nahoru k útesu a určitě uvidíte odvážné malé ovečky proplouvající skalnatým terénem. Krajina je bonusem ke všem skvělým obyvatelům, které můžete vidět.

Dobré vědět: Jsou zde tři křižovatky, ze kterých je možné se na silnici dostat. Ujistěte se, že jeďte extrémně pomalu a bezpečně pro svou vlastní ochranu a také proto, že se zvíře může rozhodnout zatoulat přes silnici.

Co je to? Autentičtí aljašští závodníci se psím spřežením vás protáhnou zimní divočinou, a pokud jste připraveni, mohou vás průvodci nechat převzít vládu. Některé zájezdy vedou do Granite Hot Springs.

Proč to dělat? Psi jsou vzácní především a zážitek je zcela jedinečný z jiných zimních aktivit, se kterými se většina z nás setkala (lyžování, snowtubing, výlety na sněžnicích). Je povzbuzující šeptat lesem, zatímco tito nádherní psi vedou cestu.

Dobré vědět? Oblečte se extrémně teple, ale ve vrstvách. Některé zájezdy nabízejí horké prameny, takže se na to připravte. Často jsou poskytovány teplé nápoje a polévky, ale nikdy není na škodu přinést si vlastní občerstvení.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment