9 nejstrašidelnějších hotelů k návštěvě v Coloradu (průvodce 2021)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Jak lépe oslavit halloweenskou sezónu než pobytem v jednom z nejstrašidelnějších hotelů v Coloradu? S těmi je samozřejmě Halloween po celý rok.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Stanley Hotel v Estes Park je legendární hotel, který údajně vyděsil autora hororů Stephena Kinga natolik, že se stal inspirací pro prostředí 淭he Shining. Hotel otevřel své brány v roce 1909 a strašidelné události jsou od té doby součástí jeho historie. Zvuky dětí, které běhají a smějí se chodbami, se často ozývají ze čtvrtého patra a pan Stanley, původní majitel hotelu a vynálezce parních automobilů Stanley, spolu s jeho manželkou prý často chodí lobby. Paní Stanleyovou je občas slyšet hrát na klavír, zatímco bývalá hospodyně, která v hotelu zemřela v roce 1911, prý často pomáhá hostům v pokoji 217 vybalováním a ukládáním jejich věcí.

Již více než století nastavuje Brown Palace Hotel and Spa standard, pokud jde o nabídku luxusního ubytování v Denveru. Nejen, že hostil nespočet celebrit, prezidentů a dalších hodnostářů, ale také se v něm říká, že je domovem několika duchů, s mnoha příběhy o nevysvětlitelné paranormální aktivitě, které zaměstnanci a hosté během let zaznamenali. Tyto příběhy zahrnovaly pozorování smyčcového kvarteta v sále San Marco, kde si hosté užívali hudební vystoupení, skupina údajně ujistila různé poslíčky slovy: “Žijeme zde.”滭/p>

Místní obyvatelé někdy označují Hotel Jerome v Aspenu za „hotel smůly“ kvůli neobvykle vysokému počtu úmrtí a dalších tragédií, které jej potkaly. V tomto nejlépe hodnoceném hotelu v Aspenu se během jeho historie ubytovalo několik hostů a nikdy se neodhlásili. Docházelo zde k utonutí, náhodným úmrtím a vraždám a mnozí z těchto duchů prý stále bloudí jeho síněmi. Někteří dokonce zahlédli tonoucí se oběť plavající se v hotelovém bazénu.

Hotel St. Nicholas byl v době rozmachu těžby zlata v Cripple Creek nemocnicí a měl také oddělení pro duševně nemocné. Pokud máte zájem zažít některé z jeho paranormálních aktivit, v místnosti 11 se odehrálo mnoho záhadných incidentů. Paranormálním vyšetřovatelům a hostům došlo k nejrůznějším podivným událostem, včetně duchů, kteří, jak se zdá, chtějí přenést své pečovatelské dovednosti do posmrtný život hlídáním hostů, když jsou v posteli.

Hosté a zaměstnanci hlásili v průběhu let v hotelu Colorado v Glenwood Springs četné bizarní události, nejčastěji v časných ranních hodinách, mezi 2. a 4. hodinou ráno. Někdy se výtahy pohybují z patra do patra a nikdo uvnitř není, nebo se chodbami táhne pach doutníku, ačkoli nikdo nekouří. V celém hotelu je často slyšet křik ženy a věří se, že jde o křik pokojské, která byla zavražděna svým milencem v pokoji pro hosty, který se od té doby změnil na skladiště kvůli mnoha paranormálním jevům. Pokud máte dost odvahy zažít to všechno, říká se, že ve třetím patře je největší množství aktivit, jako je blikání a zhasínání světel, televize, které samy mění kanály, pozorování zjevení a další.

Delaware Hotel se nachází v nejvýše položeném americkém městě Leadville v nadmořské výšce 10 152 stop. Obklopen majestátními Skalistými horami, nabízí nejen ohromující prostředí, ale je to jeden z nejstrašidelnějších hotelů ve státě. Postaven v roce 1886, je zde hodně historie, a ne všechno hezké. Po chodbách se prý potuluje žena jménem Mary Coffey – v roce 1899 zde zůstala s manželem a on ji v žárlivém vzteku střelil do zad. Zatímco žila několik dní, nakonec svým zraněním podlehla. Vize Coffeyho byla od té doby opakovaně hlášena.

1874 Windsor Hotel v Del Norte je jedním z nejstarších hotelů v Coloradu. Na konci 19. století, v době, kdy bylo město vzkvétajícím těžařským a farmářským centrem, se stalo jeho společenským a obchodním centrem. V hotelu prý straší žena známá jako Maude, která zde bydlela se svým manželem. Údajně jí řekl, že se hned vrátí, ale když se podívala z okna, aby ho sledovala odcházet, viděla, jak odchází s jinou ženou, a už o něm nikdy nebylo slyšet. Se zlomeným srdcem přešla přes ulici a koupila si zbraň, vrátila se do svého pokoje a zastřelila se. Dnes mohou hosté, kteří zůstávají v místnosti, někdy ještě slyšet její sténání bolestí, z rány a ztráty lásky.

Hotel Strater v Durangu byl postaven v roce 1887, údajně na starých železničních kolejích. Má nádherný interiér, který zahrnuje jednu z nejrozsáhlejších sbírek starožitností z viktoriánského ořechu a také hostí jedno z nejprestižnějších stále aktivních divadel. Také se věří, že je strašidelný, s četnými paranormálními zprávami, jako je zjevení, které vypadá jako železniční inženýr oblečený v dobovém oblečení, které se prochází halou, a stínová postava muže v bílé košili, který zmizí tak rychle, jak se objeví. Personál hotelu je tak vyrušen, že nikdo nebude pracovat sám ve vyšších patrech hotelu.

Hotel Victor, budova z roku 1899, byl původně bankou, ale sloužil také jako úložiště těl mrtvých, když lidé v zimě zemřeli, protože půda byla příliš tvrdá na pohřeb. Dnes na vás zapůsobí, když uvidíte jeho krásnou vstupní halu ve viktoriánském stylu a autentický výtah s ptačí klecí, ale pokud strávíte noc, zejména ve čtvrtém patře, kde byla těla uložena, možná si moc neodpočinete, jak se říká. docela aktivní. Mimo jiné byly hlášeny zjevení i zvuky kroků a hlasy, když tam nikdo není, a samovolné rozsvěcování a zhasínání světel. Místnost 301 prý pronásleduje duch jménem Eddie, který spadl výtahovou šachtou a dveře výtahu se často samy otevírají a zavírají.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Ušetřete 20 % na Celebrity Cruises Plus bezplatný nápojový balíček

Collette | Ušetřete až 1 800 $ na prohlídkách 2021–2022

32′ 2020 Winnebago Minnie Winnie

32′ Thor Motor Coach Freedom Elite 30FE

Sandals Resorts | Sleva až 65 % a kredit až 1 000 $

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

17′ Forest River RV Rockwood Geo Pro 17RK

Wyndham Alltra | All-New All-Inclusive Mexico Resorts

31′ Winnebago Vista LX 30T

Regent Seven Seas Cruises | Ušetřete až 8 400 $

32′ Fleetwood RV Tioga 31M

24′ Winnebago Vita 24P

Globus | Ušetřete až 1 200 $ na prohlídkách v roce 2022

Sleva až 59 % min. 3 NTS | Karibské all-inclusive

20% sleva na plavby celebrit s kreditem na loď až 950 $

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment