9 Retro Star Wars her, které si můžete zahrát hned po vydání Star Wars: Squadrons

Lucasfilm

Pokud jste fanouškem Star Wars, pravděpodobně hrajeteletkyjiž. Ale až s tím skončíte, možná budete chtít obrátit svou pozornost na některé staršíHvězdné války tituly, které existují. Mnoho z těchto moderních klasik bylo v průběhu let přepracováno a znovu vydáno, takže jsme shrnuli naše oblíbené.

A True Jedi: STAR WARS Jedi Knight — Jedi Academy (PC/Switch/PS4/Xbox One)

Akademie Jedimá jednoduchý cíl – umožnit vám hrát za Jediho. Svou postavu si můžete plně přizpůsobit jak ve vzhledu, tak ve stylu hry a plnit různé mise jako student Jedi. Naučte se sílu od samotného mistra Luka Skywalkera, porazte zlé Sithy a další, to vše pomocí skvělého boje se světelným mečem. Některé z jedinečnějších fází mění žánry a vy se také vypořádáváte s ovládáním vozidla nebo střílečkou z pohledu třetí osoby. Můžete dokonce hrát online multiplayer a hrát se svými přáteli v různých herních režimech, včetně některých dobrých soubojů se světelným mečem.

STAR WARS Rytíř Jedi — Akademie Jedibyl vydán v roce 2003, ale byl zpřístupněn na PC, Switch, PS4 a Xbox One v březnu 2020.

The Classic Flight Sim: STAR WARS: Rogue Squadron 3D (PC)

Star Wars: Squadronsmůže to být nové dítě v bloku, aleRogue Squadronje mnohými považován za de facto letecký simulátor Star Wars. Tento titul, který byl původně vydán pro N64 v roce 1998, vám umožňuje převzít kormidlo různých klasických bojovníků Star Wars, vznést se do nebe a zničit síly Impéria. Přehrajte si momenty z filmů tím, že svážete nohy AT-AT ve Snowspeederu. nebo zažijte zcela nové originální scénáře představené pro tuto hru.

Kupte si Rogue Squadron 3D na Steamu

Over-the-Top zábava: STAR WARS — The Force Unleashed (PC)

Pokud máte pocit, že Star Wars si se skutečnou silou síly dostatečně nezahrává, pakTheForce Unleashed je pro tebe. Force Unleashedobsahuje over-the-top sady a skvělé schopnosti síly, a to vše děláte při hraní za nového učedníka Dartha Vadera: Starkillera. Odehrávající se mezi Nová nadějeaImpérium vrací úder,dokonce skončíte v boji s Lukem Skywalkerem a původními rebely. Boj může být trochu neohrabaný, ale hra má jedinečný styl a spoustu vysoce akčních napětí, které stojí za to vyzkoušet.

Je tam takéSTAR WARS — The Force Unleashed II,který, i když nebyl přijat tak dobře jako první, je stále dobré mít na paměti, pokud vás první hra baví.

Kupte si The Force Unleashed ve službě Steam

Run and Gun: STAR WARS Republic Commando (PC)

Republikové komandoje zajímavý pohled na střílečku z pohledu první osoby. Hrajete jako elitní oddíl Republikových komand během Klonových válek, plníte cíle a porážíte Separatisty. Primární funkcí hry je „Squad Control System“ – můžete členům vaší jednotky vydávat příkazy, abyste trochu řídili akce všech čtyř členů. K dispozici je několik kampaní, z nichž každá vás zavede k novým místním obyvatelům s novými situacemi, které je třeba řešit. Pokud se díváte na tento seznam a už vás nudí světelné meče a X-Wingy, pak je toto hra, kterou si můžete koupit.

Kupte si Republic Commando na Steamu

Bricky Adventures: LEGO Star Wars — The Complete Saga (PC)

ZatímcoLEGO Star Wars: The Skywalker Sagamohlo být odloženo na jaro 2021,LEGO Star Wars — Kompletní ságaje stále k dispozici a slouží jako výplň. Prožijte znovu příběh prvních šesti filmů Star Wars s kresleným stylem humoru. A samozřejmě nabízí stejně jednoduchou, ale zábavnou hratelnost, kterou jsou moderní LEGO hry známé. K dispozici je 120 postav k odemknutí a spousta sběratelských předmětů k nalezení, takže pokud rádi dokončujete hry naplno, je tu spousta věcí, do kterých se můžete zabořit. Celá hra také podporuje kooperaci dvou hráčů (ne online), takže si to vše můžete užít s kamarádem po boku.

Kupte si LEGO Star Wars—The Complete Saga na Steamu

A Grand Tale: STAR WARS — Knights of the Old Republic 1 a 2 (PC/Xbox One)

Od vývojářů, kteří by pokračovali ve výroběHromadný efektfranšíza,Rytíři staré republiky1a2jsou dvě z nejoblíbenějších RPG existujících. Odehrávající se před 4000 letyNová naděje,příběh je jedinečný pro jakýkoli jiný kus média Star Wars. Vzhledem k tomu, že jde o RPG, existuje spousta možností přizpůsobení vaší třídy postav a členů týmu. Obě hry jsou skvělými zážitky a svou éru Star Wars předvádějí skvěle. Od těchto her jsme neviděli návrat Star Wars do žánru RPG, takže pokud jste fanoušky tohoto typu, pak nemůžete udělat chybu ani s jedním z těchto titulů.

STAR WARS — Rytíři staré republiky 1(PC/Xbox One) a2(PC/Xbox One) jsou k dispozici na PC a Xbox One a původně byly vydány v roce 2003 a 2004. Nakonec byly přidány do Steamu a do knihovny Xbox One Backward Compatible.

It’s Podracing: STAR WARS Episode 1 Racer (PC/Switch/PS4)

Podracingová scéna zSkrytá hrozbase změnila v pořádnou závodní hru Závodník STAR WARS Episode 1.Projeďte 21 skladbami na 8 různých planetách se zvukovými efekty a hudbou přímo z filmu. Mechanika není propracovaná, ale pokud jste fanouškem rychlých závodních her, pak je to skvělý titul, který si můžete vyzkoušet bez ohledu na to, že jde o Star Wars.

Závodník STAR WARS Episode 1byl původně vydán v roce 1999 a byl zpřístupněn na PC, Switch a PS4 v červnu 2020.

A True Rebel: STAR WARS Rebel Assault 1 a 2 (PC)

Jako některé z nejstarších her na tomto seznamuStar Wars Rebel Assault 1a 2svým vizuálem moc neohromí, ale může stát za to si je zahrát, i když na ně zrovna netrpíte nostalgií. Přepínáte mezi různými formami on-rails střílečky, ať už jste pěšák nebo X-Wing. Vaším cílem je pomoci Rebel Alliance vyhrát proti Impériu a jsou zde ukázky FMV se záběry z původních filmů. Existují dokonce některé exkluzivní záběry speciálně natočené pro tyto hry, což by z nich mělo udělat zajímavý zážitek pro všechny Star Wars. fanoušek.

Kupte si Rebel Assault I + II na Steamu

Bonusový výběr: Některé klasické arkádové hry: Arcade1Up Star Wars Home Arcade

Kabinet Star Wars Sedící Arcade1Up
Arcade1Up

Zapomeňte na tyto klasické hry, které si musíte stáhnout, to není dostatečně autentické. Proč si místo toho nekoupit plnohodnotnou arkádovou skříň Star Wars od Arcade1Up? Tento stroj má uvnitř arkádové hry založené na prvních třech filmech. Je zde dokonce instalován letový třmen, aby se pilotování vašeho X-Wingu cítilo co nejpřirozeněji, protože obaNová nadějeaImpérium vrací úderhry jsou vesmírné střílečky založené na vlnách. Obě tyto hry nyní využívají čárovou vektorovou grafiku, takže nevypadají zrovna úžasně. Mají však jedinečné kouzlo a hraní těchto titulů na skutečné arkádové skříni to jen umocňuje.

TheNávrat Jedihohra se však ubírá jiným směrem, místo toho obsahuje pixelovanou akční hru sledující události bitvy o Endor. Všechny tři hry byly vydány v 80. letech, ale tato rekreace z Arcade1Up vyšla v říjnu 2019. Existují dvě verze této arkádové skříně: jedna se sedákem a druhá bez. Verze se sedadlem je dražší (kolem 50 dolarů více), jak byste očekávali, ale kromě sedadla jsou identické i samotné skříňky.

Leave a Comment