9 z nejlepších událostí dne svatého Patrika na Floridě

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Zpěv, tanec a váš oblíbený zelený oděv, kousek Irska se každý rok na Den svatého Patrika snese na Floridu. Je to pulzující dovolená na Floridě, plná barevná výzdoba, tradiční irská kuchyně a autentická živá zábava. Den svatého Patrika na Floridě nabízí širokou škálu akcí, od bujarých nočních oslav až po průvody a aktivity vhodné pro rodiny. Zde je 8 akcí na Den svatého Patrika z celé Floridy, které stojí za to vyzkoušet.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Největší večírek na Den svatého Patrika v jižní Floridě, St. Pat’s Wynwood, je ideální čas, abyste si vyzvedli své galské oblečení a oblékli si svá oblíbená zelená kouzla na den plný zábavy. Tato rušná událost v srdci Miami, která se může pochlubit některými z nejlepších městských DJ’s, je místem, kam vyrazit pro ty, kteří chtějí oslavy zpestřit. Spojením umění a irské kultury se návštěvníci mohou procházet po slavném pouličním umění v okolí a přitom popíjet osvěžující zelené pivo. Food trucky tu budou, když budete připraveni natankovat, a řada uměleckých a řemeslných aktivit bude k dispozici, když se budete cítit inspirováni jedinečnou atmosférou umělecké čtvrti.

7. ročník festivalu keltské hudby a dědictví sv. Augustina je dvoudenní akce vhodná pro rodiny, kde budete mít spoustu příležitostí oslavit keltskou historii a kulturu. Počínaje 10. březnem vás čekají keltské klany a hry Vysočiny, které předvádějí hrdost předků s testy atletiky, spojené s rozmanitou keltskou kuchyní, ručně vyráběnými řemesly a dětskou zábavou pro diváky. Oslavu zahájí ochutnávka whisky, zatímco tradiční melodie a keltský rock vystoupí na pódium umělců z celého světa. Jediný průvod na den svatého Patrika na severovýchodě Floridy, chyťte čtyři dýmky a bubny, pochodují ulicemi St. Augustine a scházejí se, aby oslavili místní obyvatele, kteří přišli na pomoc obětem hurikánu Matthew. Více než 1000 účastníků a tisíce chlapců a děvčat se sbíhají do města, aby byli svědky památek a zvuků keltské historie.

Den svatého Patrika Parade & Festival v centru Hollywoodu se koná v neděli 12. března 2017. Každý rok se City of Hollywood spojí s místními prodejci a uspořádají bezplatnou oslavu „všeho irského“. Barevná přehlídka plováků, bubnových sborů a místních pochodových kapel začíná na Hollywood Boulevard a Harrison Street mezi 19. a 21. Avenue. Odtud bude pódium na Hollywood Boulevard a 19th Avenue nabízet rušnou řadu tradiční irské zábavy, kde si děti i dospělí mohou užít hry a řemesla v Downtown’s Anniversary Park. Když malí skřítci dostanou hlad, návštěvníci najdou řadu restaurací nabízejících irské speciality jako Corned Beef & Cabbage a Shepard’s Pie.

Mighty Festival na Raglan Road v Disney Springs, který potrvá od 16. do 19. března, nabízí působivou škálu autentické irské zábavy. Zde můžete zažít živá vystoupení tradiční irské hudby, soubor irských tanečníků a spoustu irského jídla, které vaše chuťové buňky nasytí na celé dny. Zelené pivo zde nenajdete, místo toho můžete oslavit jako Irové širokou škálou řemeslných piv a koktejlů nebo si zakoupit irské suvenýry ve specializovaném irském obchodě. Bezplatné malování na obličej vás dostane na duchu spolu s množstvím zábavných dárků, které završí akci.

Přehlídka, která se koná již 41 let, průvod sv. Patrika v Neapoli je přinejmenším historický. Díky společnému úsilí s místními dobrovolníky se jim od té doby daří udržovat každoroční akci na vzestupu. K dnešnímu dni je to největší soukromě financovaný průvod na Floridě, který každoročně přitahuje více než 40 000 diváků. Akce vhodná pro rodiny s dětmi je vzrušujícím místem k oslavě irské kultury a dědictví 11. března. Průvod, po kterém následuje celodenní oslava v Sugden Plaza, bude jistě zábavným dnem s celou rodinou.

Tradiční irská restaurace v centru Winter Parku, Fiddler’s Green Irish Pub & Eatery, je známá svými živými akcemi na Den svatého Patrika. Fiddler’s, který kombinuje vydatnou nabídku jídel a čepovaná irská piva, pravidelně pořádá živou hudbu. Přijďte na Den svatého Patrika, pořádají Fiddlers Green 5K a je to místo, kam místní chodí po každoročním průvodu sv. Patrika ve Winter Parku. Bar, který se pro nedočkavé davy otevírá brzy, se otevírá v 9:00 a rychle se zaplní návštěvníky večírků, kteří jsou připraveni dopřát si řadu irských jídel a zábavy po celý den.

Festival St. Patrick’s Day v centru Dunedinu, oslava irské kultury, pořádá jeden z nejlepších pouličních festivalů roku se spoustou zeleného piva a lahodného irského jídla, aby párty pokračovala po celý den. Začněte svůj den jídlem ve Flanagan’s Irish Pub na Main Street, než se vydáte na Pioneer Park Stage, kde na návštěvníky čeká živá hudba, pouliční průvody, irské tanečnice a živá atmosféra návštěvníků večírků od poledne do půlnoci.

Pokud jste někdy chtěli vidět, jak se řeka Hillsborough zezelená, tady máte šanci. V sobotu 18. března se v parku na nábřeží Curtis Hixon koná festival Mayor’s River O-Green Fest na oslavu Dne svatého Patrika. Město Tampa, akce vhodná pro rodiny skřítků všech věkových kategorií, nabízí návštěvníkům řadu irských ochutnávek z místních restaurací a živé zábavy, včetně Scariff Hardiman School of Irish Dance vystupující na Krewe of Shamrock Stage. Tato událost, která těží z programů veřejného prostoru Tampa Downtown Partnership, je jednou z mnoha, které pomohly Tampě stát se proslulým městem na oslavu Dne sv.

Tradice v Key West a jedna z nejnavštěvovanějších akcí ve městě, každoroční St. Patrick’s Day Bar Stroll, je ve svém 39. ročníku zahájena v roce 1979 jako závod. S rostoucí popularitou Starého Města se rozhodli změnit jej na „procházku“. Koná se letos v sobotu 18. března a místní i návštěvníci se oblékají do svého oblíbeného oděvu na den svatého Patrika, kde ulice svatého Patrika a skřítci zaplňují a připojují se k živé oslavě barového skákání přes oblíbené napajedla ve městě. S výtěžkem na místní charitativní organizace dostanou účastníci také pamětní tričko s jedinečným designem, který se každý rok mění.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

29′ Entegra Coach Odyssey 25R

35′ Keystone RV Springdale 303BH

31′ Winnebago Vista LX 30T

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

Ušetřete 300 $ | Letecká a 9denní prohlídka Abú Dhabí a Dubaje

Letecká doprava a plavby po Evropě od 6 do 11 Nt 2022 se slevou až 20 %.

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

7-Nt Caribbean – Wonder of the Seas s kreditem na loď 75 $

All-Inclusive resort Wyndham Alltra Cancun

Ušetřete 30 % Royal Caribbean na cenách výletních plaveb

17′ Starcraft Comet 3611HW 2016

22′ Forest River RV Wildwood FSX 178BHSKX

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

13′ Little Guy Worldwide TAG Max

2 za 1 Business Class Air s Scenic Eclipse

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment