9 zábavných zimních víkendových pobytů v Minnesotě (nápady a rady)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Minnesota není místem, kde příliš mnoho lidí z jiných míst uvažuje strávit zimní dovolenou. Je tu notoricky zima a sněží, ale to jen přispívá k jedinečné kultuře a houževnatosti státu. Pokud víte, kde hledat, ve skutečnosti existuje mnoho způsobů, jak si užít zimu v Minnesotě, a to jak uvnitř, tak venku. Od chat po lyžařská střediska a státní parky, zde jsou naše oblíbené zimní víkendové pobyty v Minnesotě!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Když se ubytujete v Bluefin Bay Family of Resorts, můžete zůstat v teple a útulně podél Severního pobřeží v Minnesotě. Je to skvělý způsob, jak zažít Lake Superior v luxusu. Bluefin Bay je letovisko, které vám poskytuje celoroční přístup do regionu Lutsen-Tofte, pohoří Sawtooth a národního lesa Superior. Uvnitř najdete vlastní krby na dřevo, vířivé vany a úžasný výhled na jezero. Pokoje, apartmá, studia, ekonomické ubytování, byty a městské domy jsou všechny možnosti zde. Existují dokonce pokoje, které jsou vhodné pro domácí mazlíčky, takže si můžete vzít své štěně na víkend s sebou. Tato rekreační společnost také nabízí ubytování v Surfside on Lake Superior, luxusním nábřežním letovisku, a také srubové domy v Temperance Landing. Mezi skvělé zimní aktivity v této oblasti patří sjezdové lyžování a snowboarding, běh na lyžích, výlety na sněžnicích, bruslení a jízda se psím spřežením.

Boyd Lodge je další zábavný víkendový útěk v Minnesotě na zimu. Nachází se v Crosslake a podél řetězce Whitefish se 14 jezery, Boyd je místem pro rodinnou dovolenou, výlety pro romantické páry a skupinové pobyty v letoviscích. Můžete si zarezervovat útulnou podkrovní chatu nebo chatu a strávit víkend na běžkách a posezení u krbu. Středisko má pět mil vlastních upravovaných lyžařských tratí. Pak se vraťte prohřát do relaxační sauny a vířivky! Chatky zde mají tři až pět ložnic, zatímco chatky jsou prostornější, než byste čekali, a mají čtyři ložnice.

Dalším vynikajícím zimním střediskem v Minnesotě je Giants Ridge v Biwabik. Outdooroví nadšenci toto místo milují na víkendový útěk kvůli všem zimním radovánkám, které si zde můžete užít. Giant檚 Ridge je zastrčený v Northwoods v Minnesotě a nabízí vše od rybaření na ledu po cyklistiku s tlustými pneumatikami a lyžování a snowboarding mezi borovicemi v Superior National Forest. Leží severozápadně od Duluthu a název města znamená v indiánském jazyce Odžibwa „cenný“. Ubytování je poskytováno v Lodge at Giant檚 Ridge, Villas at Giant檚 Ridge, Green Gate Guest Houses a Residence Club v Giant檚 Ridge.

To, že je venku chladno, neznamená, že státní parky přestávají nabízet zimní radovánky. Itasca State Park je nejstarší státní park v Minnesotě a pokrývá více než 32 000 akrů půdy s více než 100 jezery. Kempy jsou k dispozici po celý rok v kempu Pine Ridge; vodu si však musíte vzít v návštěvnickém centru nebo si ji přinést s sebou. Celoročně jsou také nabízeny přírodovědné programy, které vás naučí o historii této oblasti a divoké zvěři a geologii zde. V zimě je k prozkoumání asi 13 mil upravených lyžařských tras a South Entrance Road se dokonce stává lyžařskou trasou. Můžete jezdit na sněžnicích kdekoli v parku a po obvodu parku je také 31 mil stezek pro sněžné skútry.

Pro milovníky lyžování a snowboardingu není v Minnesotě v zimě lepšího místa než Lutsen Mountains. Tato severní Minnesota destinace je lyžařské a letní středisko, které nabízí lyžařské a pobytové balíčky a je nejlepší horskou lyžařskou oblastí na Středozápadě. Nabízí čtyři propojené vrcholy, které mají výhled na jezero Superior a poskytují vám zážitek z velkého horského lyžování, aniž byste museli cestovat na západ. Hledejte nabídky svátků, bonusových víkendů a speciálních nabídek ubytování. Resort ubytování v této oblasti zahrnuje Eagle Ridge Resort v Lutsen Mountains a Caribou Highlands Lodge.

Detroit Lakes je město v Minnesotě, které také poskytuje zábavný víkendový útěk. Polar Fest je místní událost, která se koná v únoru a zahrnuje vše od teplých večeří po ohňostroje, osvětlený ledový palác, derby s rybařením na ledu a dokonce i slavný polární ponor do ledových vod Detroitského jezera. Zábavné je také jezdit na saních tažených koňmi a užívat si zde mnoho restaurací, pivovarů a barů. Brygge Taps & Tastes, The Fireside a Hub 41 jsou oblíbené restaurace v Detroit Lakes.

Dalším státním parkem, který stojí za to udělat si víkendový výlet v Minnesotě, je St. Croix State Park v Hinckley. V kempu Riverview Campground si můžete rezervovat kemp po celý rok a po celý rok je k dispozici 71 elektrických míst. Je zde 11 mil snadno upravovaných tratí pro běžecké lyžování a také 80 mil upravovaných tras pro sněžné skútry. V parku je také vyhřívací dům v centru stezky (asi tři míle od sjezdovky) se dvěma vnitřními krby, koupelnami a piknikovými stoly.

Město Moorhead v Minnesotě se nachází hned vedle Fargo v Severní Dakotě a tento region je také zábavným místem k návštěvě na víkend. Tato sesterská města v údolí Red River jsou skvělá pro kulturní zážitky a aktivity pro děti. Podívejte se na kluziště Downtown Fargo, sváteční světelné show, vesnici Santa檚 a kopce pro sáňkování.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

Ceny 2 za 1 Oceánie + balíček nápojů a další!

Sleva až 59 % min. 3 Nts | Karibik All-Inclusive

13′ Little Guy Worldwide 6 Wide Platform

Výprodej Royal Caribbean Nízké sazby a okamžité úspory!

All-Inclusive resort Wyndham Alltra Cancun

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

Wyndham Alltra | All-New All-Inclusive Mexico Resorts

Letecká doprava a plavby po Evropě od 6 do 11 Nt 2022 se slevou až 20 %.

17′ Forest River RV Rockwood Geo Pro 17RK

17′ Pleasure-Way Tofino Std. Modelka

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

Air & 9-day 2022 Jižní Afrika | Sleva 300 $ s online kódem

Sandals Resorts | Sleva až 65 % a kredit až 1 000 $

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment