Action Launcher 3 byl aktualizován, aby podporoval integraci Google Now pro uživatele root

actionlauncher_googlenow

Existuje několik skvělých launcherů třetích stran, od ultra přizpůsobitelných až po jedinečné a jednoduché. Jedním, který byl oblíbený pro mnoho uživatelů Androidu, byl Action Launcher a právě získal další skvělou aktualizaci.

Úplný seznam změn aplikace je uveden níže, ale to nejdůležitější, na čem byste se zde měli zajímat, je integrace Chytrých karet Google. I když můžete kdykoli rychle přistupovat k Chytrým kartám Google pomocí gesta, tato aktualizace integruje Chytré karty Google stejným způsobem jako spouštěč Chytrých karet Google. Díky tomu je Action Launcher 3 prvním spouštěčem třetí strany, který přidává tuto funkci, má to však háček. Chcete-li to použít, musíte mít rootované zařízení. Důvodem je to, že rozhraní API použitá k tomu vyžadují instalaci launcheru jako systémové aplikace.

Integrace Chytrých karet Google byla v průběhu let zdaleka nejžádanější funkcí spouštěče akcí. Překážkou zde vždy byl nedostatek rozhraní API od společnosti Google, které by ostatním aplikacím umožňovalo používat integraci Now. S nedávným odhalením, že spouštěč Sony přidal podporu pro integraci Now, se zdá, že Google v této oblasti pokročil (yay!). Ale bohužel v tuto chvíli se Google rozhodl povolit pouze systémovým aplikacím používat integraci Now. Systémové aplikace jsou stejné jako běžné aplikace, které si můžete nainstalovat z Obchodu Play, s tím rozdílem, že jsou obecně předinstalované v zařízení. Gmail a Mapy Google jsou příklady systémových aplikací na typickém telefonu Android.

Funkci můžete vidět v akci ve videu níže.

Action Launcher 3.8.1 je nyní k dispozici prostřednictvím Google Play, pokud si jej chcete vyzkoušet.

Android

Nejnovější zprávy pro Android. Získejte nejnovější informace o aplikacích, operátorech, zařízeních a dalších!

Chytré karty Google

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment