After Hours: Hulu přidává offline stahování pro Android

Před velkou událostí Google příští týden zahrnovaly některé velké příběhy dne novou funkci pro chytré displeje a reproduktory Google a aktualizace Samsung, ale některé další nedávné příběhy zahrnují Hulu konečně přidávání stahování a další.

Před několika týdny Roku oznámil nový soundbar, který funguje stejně jako JBL Link Bar poháněný Android TV. Tento produkt však není super levný, ale brzy se objeví nové řešení. Roku se spojil s Walmartem na dodání nového soundbaru a nového subwooferu, které stojí 129 $ za kus, a na dodání platformy Roku v soundbaru (přes TechCrunch).

roku_onn_soundbar_1 rok_onn_subwoofer_1

V souvisejících zprávách si Roku také pohrává s některými novými vyskakovacími reklamami na televizorech, které rozpoznávají přehrávaný obsah a zobrazují interaktivní reklamy. The Krajina má o tom více podrobností.

Počínaje iOS, Hulu konečně umožňuje uživatelům stahovat obsah pro offline prohlížení. Tato funkce bude nakonec zavedena na Android a umožní uživatelům s plánem Hulu bez reklam stahovat (přes Engadget) poměrně hodně obsahu na platformě, včetně původních pořadů a filmů a také hitů včetně Tohle jsme my, jak jsem poznal vaši matku, rodinný chlap, a mnoho dalších.

Pokud jste někdy ztratili ovladač, klíče nebo cokoli jiného super malého, nový produkt Tile je pro vás. Nová nálepka Tile Sticker je tracker za 20 $ (prodává se ve 2 baleních za 39 $ nebo 4 balení za 59 $), který se přilepí v podstatě na cokoli pomocí silného lepidla. Produkt má tříletou životnost baterie a váš telefon jej dokáže detekovat do vzdálenosti 150 stop.

Hulu

Rok

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment