Aktualizace Outlooku pro Android přináší přepracovanou navigaci, konverzace a další

Společnost Microsoft dnes oznámila aktualizaci své aplikace Outlook pro Android, která přinese řadu změn a vylepšení. Dvěma novými funkcemi titulků jsou přepracované konverzace a navigace, přičemž brzy přijde vylepšené vyhledávání.

Outlook nyní zobrazuje více vašich konverzací najednou a poskytuje jasnější oddělení mezi jednotlivými zprávami, takže je snazší sledovat vaše konverzace. Když klepnete na konverzaci, abyste si ji přečetli, Outlook se automaticky otevře a zobrazí první nepřečtenou zprávu. Můžete pokračovat přesně tam, kde jste přestali, aniž byste museli posouvat. Nyní můžete rychle odpovědět všem jednoduchým klepnutím na pole pro rychlou odpověď a zahájením psaní. Až budete hotovi, stačí klepnout na tlačítko Odeslat, aby se vaše zpráva přidala do konverzace. To znamená, že nyní můžete konečně vidět zbytek konverzace, zatímco píšete svou odpověď. Pokud chcete s konverzací dělat víc, než jen rychle odpovídat, jednoduše klepněte na seznam příjemců, který chcete upravit, nebo na tři tečky a přejděte k další akce, například Vpřed.

Pro vylepšený design navigace přinesl Microsoft rychlejší způsob přepínání mezi účty a procházení složek a také získání podpory.

Nabídka účtů a složek byla nádherně přepracována, aby vám poskytla superrychlý přístup ke všem vašim účtům a také ke klíčovým složkám, jako jsou Doručená pošta, Koncepty a Skupiny. Tip pro profesionály: Stisknutím a podržením avatara účtu připnete postranní panel k otevření! Tlačítka Nápověda a Nastavení jsou snadno dostupná na postranním panelu, takže je ještě rychlejší získat podporu produktu v aplikaci. I když doufáme, že nebudete muset někdy kontaktovat náš tým podpory, víme, že nejsme dokonalí a jsou chvíle, kdy byste mohli použít pomocnou ruku. Jsou vždy k dispozici a připraveni pomoci, vše v rámci aplikace!

A konečně, Outlook pro iOS a Android bude v blízké budoucnosti získávat „inteligentnější vyhledávání“:

Vyhledávání bude v popředí a uprostřed zjednodušené lišty karet aplikace. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, bude nové vyhledávání dostupné jediným klepnutím. Naším cílem je přinést proaktivnější a kontextové informace na dosah vašich prstů, aniž byste museli psát do vyhledávacího pole. Lidé a soubory budou hladce integrovány jako součást vyhledávání. K dispozici je sekce Lidé a soubory – další s proaktivními návrhy. Když zadáte jméno do vyhledávacího pole, okamžitě zobrazí návrhy od vašich nejčastějších kontaktů. Klepnutím na osobu získáte přístup jedním klepnutím k nové kartě Lidé, která byla oznámena před několika týdny.

Microsoft také zveřejnil krátké video ukazující nové změny v aplikaci Outlook, která je zdarma ke stažení z Obchodu Play. Tyto nové funkce budou přidány „během příštích několika měsíců“.

https://www.youtube.com/watch?v=NArbBkBEkj8

výhled

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment