Aktualizujte Sprint Galaxy S5 SM-G900P na Android Lollipop a Retain Root

Když Google vydal aktualizaci Lollipop, Galaxy S5 byl stále vlajkovou lodí Samsungu. Jak se obvykle stává, vlajková zařízení od různých výrobců OEM mají privilegium přijímat nejnovější aktualizace operačního systému dříve než všechna ostatní zařízení. Není se čemu divit, Galaxy S5 byl prvním smartphonem Samsung, který dostal aktualizaci Lollipop.

Bylo to zpět v závěrečném týdnu února tohoto roku, kdy Sprint varianta Galaxy S5 (SM-G900P) začala dostávat aktualizaci Android 5.0 Lollipop. Už je to docela dlouho a většina majitelů si už Lollipop užívá. Není pochyb o tom, že Lollipop je největší aktualizace, kterou Android dosud obdržel. Po aktualizaci vašeho zařízení novým firmwarem si všimnete následujících změn:

Zcela nový Material design v uživatelském rozhraní Hladší výkon Plynulé animace Oznamovací karty na zamykací obrazovce Režim prioritních oznámeníVíce funkcí pro úsporu baterieRůzná vylepšení systému a další funkce

Pokud jste si nevzali Android 5.0 OTA ze strachu ze ztráty oprávnění root nebo žijete mimo USA, možná stále hledáte způsob, jak nainstalovat Lollipop na svůj Sprint Galaxy S5 a zachovat root. Dnes jsme přišli se starou testovanou metodou FireFlash a muniz_ri je opět ten chlap, který zabalil ROM Lollipop s kořeny ze zásob jako flashable zip

Tuto metodu můžete použít bez ohledu na verzi firmwaru nebo sestavení vašeho Sprint S5. Nicméně vy musí být zakořeněné abyste mohli používat aplikaci FireFlash! Flashnutí předem zakořeněného firmwaru uvedeného níže nevypne příznak KNOX Warranty Void. Níže uvedený postup je považován za rizikový. Dodržujte to na svou odpovědnost!

Chcete-li získat root přístup na vašem SprintGalaxy S5 SM-G900P se systémem KitKat, můžete zkusit Utěrka. V případě, že vám Towelroot nefunguje, přejděte na nižší verzi Firmware NE5 (Android 4.4.2). a root to s Towelroot. Nezkoušejte přejít na nižší verzi, pokud jste si již vzali Lollipop OTA.Enable Ladění USB na vašem Galaxy S5. Tento krok nemá nic společného s níže uvedenou metodou, ale může to být záchrana, pokud se něco pokazí. Zálohujte si své aplikace a data a zajistěte si alespoň 75 % baterie ve svém S5. Nainstalujte si do svého Sprint Galaxy S5 aplikaci Chainfire® FireFlash. Protože je tato nová aplikace v současné době k dispozici pouze pro beta testery, přejděte na stránku Google+ a připojte se k níAndroid-FlashFire společenství. Musíte být přihlášeni do Google+ pomocí stejného Gmail ID, které používáte v Obchodě Google Play. Po připojení ke komunitě klikněte na Odkaz na Obchod Play stáhněte si aplikaci FireFlash Beta. Stáhněte si základní firmware Lollipop pro Sprint S5: G900P_OA6_Stock_Rooted_ROM.zipZkopírujte G900P_OA6_Stock_Rooted_ROM.zipdo svého zařízení. Než něco uděláte, otevřete v telefonu aplikaci SuperSU a klepněte na Nastavení přejděte na kartu Povolit su během bootování možnost a aktivujte ji.povolit-su-během-bootováníOtevřete aplikaci FlashFire a 淎gree滭/em> k Smluvním podmínkám vybídnutým aplikací.flashs-fire-app-androidStiskněte zaoblené ?滭/strong> dvakrát pro vyvolání AkceJídelní lístek.fireflash-app-androidNyní klepněteFlash Zip nebo OTAmožnost a vyberte G900P_OA6_Stock_Rooted_ROM.zip.Ujistit se, žeAutomatická montážnení zaškrtnuto pod Možnostia pokračujte stisknutím značky zaškrtnutí?滭/strong>ještě jednou vychovat Akce a vyberte Otřete.Pod Možnosti vyberte všechny oddíly kromě pohřbítnal úložný prostorpoté pokračujte stisknutím zaškrtnutí. V hlavní nabídce změňte pořadí Akce v následujícím pořadí. Můžete tak klepnout a podržet možnosti a poté přetažením na požadované místo.OtřeteFlash ZIP nebo OTANehrajte si s výchozím nastavením podEverRoota Restartujtemožnosti. Až bude vše hotovo, klepněte na Lbleskikona následovaná OKpro zahájení instalace.

Hotovo! Po dokončení instalace se vaše zařízení automaticky restartuje. První spuštění může trvat několik minut, než se váš Sprint Galaxy S5 spustí pro běžné použití. Buďte trochu trpěliví. Na zdraví!

kredity | muniz_ri

Ext4 Image Error – Fix Invalid Ext4 Image – Droid Views

Leave a Comment