Amazon Key dostane pět nových zámků pro případ, že by pro vás původní tři byly příliš ošklivé

Amazon Key je pokus společnosti dostat se dovnitř vašeho domova, abyste mohli doručit balíčky nebo uklidit váš dům. Pokud ještě nejste prodáni, Amazon doufá, že nějaké nové, hezčí zámky poslouží.

Když byl Amazon Key poprvé oznámen, byly k dispozici pouze tři zámky. Jak vám může říci každý, kdo někdy nakupoval domácí příslušenství, je to opravdu úzký rozsah, pokud chcete, aby váš zámek ladil se zbytkem vašeho domova. Dnes však KwikSet a Yale, dva lídři v oboru zámků, společně uvolňují pět nových zámků kompatibilních s Amazon Key. Zatímco funkce jsou do značné míry podobné, zajímavé jsou změny designu.

Kwikset oznamuje tři nové zámky Amazon Key, včetně KwikSet Obsidian, bezklíčového dotykového zámku s rozhodně moderním designem. Tento se bude jistě vyjímat ve většině domácností, ale pokud váš domov zdobí hodně ostrý broušený kov a tvrdé rohy, mohl by se do vašeho interiéru hodit. Další dva modely, SmartCode 916 Traditional a SmartCode 916 Contemporary, se zdají být variantami stávajících modelů s konvenčnějším vzhledem.

Mezitím Yale představuje dva své vlastní zámky, Assure 216, který obsahuje dotykovou podložku a normální klíčovou dírku, a Assure 256, který má pouze dotykovou podložku a žádné tradiční klíče. Opět se zdá, že se jedná o varianty stávajících zámků Yale. Pokud jste čekali, že skočíte do rozjetého vlaku Amazon Key, protože jste si chtěli vybrat z širší řady stylů, výběr se trochu zvětšil.

Zdroj: The Verge

Leave a Comment