Ambientní režim Google Assistant přicházející na telefony OnePlus

OnePlus® Oxygen OS je široce považován za nejlepší zážitek pro Android ve světě, kde existují smartphony Pixel, které vlastní Google. Existuje pro to mnoho důvodů, včetně hardwarové stránky věci. Velký podíl na tom má také přístup OnePlus k softwaru. Oxygen OS je velmi otevřený vůči Androidu v přijímání nových funkcí a přijímání aktualizací. Jedna taková nová funkce nazvaná ambientní režim Google Assistant se nyní rozšiřuje na zařízení OnePlus.

Původně Google oznámil funkci Ambient mode na IFA 2019 v září. Tehdy byl dostupný pouze na některých zařízeních Nokia a Lenovo, kromě telefonů Pixel, které vlastní Google. V listopadu byla aktualizace rozšířena na ještě více zařízení Android. Nyní OnePlus oznámilo, že telefony OnePlus, počínaje OnePlus 3, dostanou také aktualizaci ambientního režimu Google Assistant.

Tato aktualizace však nepřijde jako aktualizace Oxygen OS, protože to není potřeba. Aby byl zajištěn maximální dosah az dalších obchodních důvodů, Google vložil Asistenta do aplikace Google namísto Androidu. Aktualizace by tedy mohla jednoduše dorazit jako aktualizace aplikace Google nebo by to mohlo být pouze přepnutí přepínače na straně serveru od společnosti Google. Bez ohledu na to OnePlus říká, že se bude jednat o postupné zavádění, takže jej možná týden neuvidíte na svém telefonu.

Chcete-li zkontrolovat, zda jste obdrželi aktualizaci ambientního režimu Asistenta Google, nebo ji aktivovat, spusťte na svém telefonu OnePlus aplikaci Google. Více > Nastavení > Google Asistent. Tím se dostanete do nastavení Asistenta Google. Přejděte na Asistent kartu a přejděte dolů Asistent zařízení a vyberte Telefon.Pokud byla aktualizace zavedena do vašeho zařízení, měli byste zde najít možnost Ambient Mode.

Pokud potřebujete kompletní návod se snímky obrazovky, můžete sledovat podrobnější návod.

Ambientní režim Google Assistant

Ambient Mode je 減roaktivní prostředí Google Assistant, které je dostupné vždy, když se zařízení nabíjí. Máte přístup k proaktivním informacím a návrhům ohledně počasí, programu, zábavy, připomenutí a dalších. Funkci lze také použít k přeměně telefonu na digitální fotorámeček nebo jako rozhraní pro ovládání zařízení chytré domácnosti, jako jsou světla nebo hudební přehrávače.

chatovací bubliny pro android 11

Leave a Comment