Android 10 je uveden na trh pro Galaxy Tab A 10.1 a Tab A 8.0

Aktualizace Androidu 10 s One UI 2.0 je nyní k dispozici pro Samsung Galaxy Tab A 10.1 a Galaxy Tab A 8.0.

Android 10 se nyní zavádí pro LTE varianty (SM-T515 a SM-P205) dvou tabletů (prostřednictvím SamMobile). Těm, kteří mají varianty Wi-Fi, to může trvat několik dní, ale očekávejte, že se aktualizace na Android 10 na vašem Galaxy Tab A 10.1 a A 8.0 dočkáte spíše dříve než později.

Verze firmwaru T515XXU4BTFK se proto právě vydává na Tab A 10.1, zatímco Galaxy Tab A 8.0 je aktualizován na verzi P205DXU5BTFB. To není jediný bonus, protože obě zařízení dostávají také bezpečnostní opravu z července 2020 s příslušnými aktualizacemi. Verze, která vychází, je sestavení One UI 2.0, což znamená, že vám uniknou některé z nedávných nových přírůstků One UI 2.1, ale stejně jsou více zaměřeny na mobily.

Vzhledem k tomu, jak moc se trh tabletů Android v posledních letech zmenšil a uschl, je skutečně dobré vidět, jak se duo cenově dostupných nabídek aktualizuje na nejnovější verzi operačního systému zaměřeného na mobily.

Chcete-li zkontrolovat, zda je pro váš Galaxy Tab A 10.1 nebo Tab A 8.0 k dispozici aktualizace Android 10, přejděte do Nastavení zařízení > Aktualizace systému > Stáhnout a nainstalovat. Pokud je aktualizace k dispozici, měla by být stažena a nainstalována. Možná však budete muset být trpěliví, protože aktualizace se neustále rozšiřuje pro více zařízení po celém světě.

Samsung

Samsung je technologický konglomerát sídlící v Jižní Koreji, který vyrábí jedny z nejpopulárnějších smartphonů na světě.

Android 10

Google Pixel 4aTicWatch Pro 3

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment