Android 11 začíná vycházet pro TCL 10L

Společnost TCL nyní začala uvádět osamocenou plnou aktualizaci operačního systému slíbenou pro cenově dostupný TCL 10L ve formě Android 11.

Navzdory naší kritice, že TCL 10L je oficiálně nastaven pouze na Android 12 a další aktualizace, je to nakonec zařízení za 250 $. Stále je skvělé vidět, že firma dodržuje svůj slib ohledně sólové aktualizace, i když mohou existovat lepší možnosti, pokud byste byli ochotni zvýšit svůj rozpočet nebo si vzít trochu starší telefon, Pixel 3a je hlavním kandidátem.

Tato aktualizace s sebou přirozeně přináší řadu zcela nových funkcí, včetně bublin chatu, zkratek Power Menu a mnoha dalších vylepšení našeho oblíbeného mobilního OS. Changelog poskytovaný HDblogem je celý v italštině, takže možná budete chtít použít Google Lens k jeho úplnému shrnutí:

TCL 10L Android 11TCL 10L Android 11

Mezi hlavní přednosti patří přidané zkratky pro rychlé spouštění aplikací na obrazovce uzamčení, skrytá složka aplikací a všechny vylepšené funkce ochrany osobních údajů přidané s Androidem 11. Očekávejte, že se aktualizace začne objevovat ve více regionech v nadcházejících dnech, protože TCL rozběhne Android 11 na více 10L zařízení.

Android 11

TCL

Google Pixel 4aTicWatch Pro 3

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment