Android 12 DP3: U některých se zobrazí widget Konverzace

Android 12 Developer Preview 3 přinesl pro některé nový widget „Konverzace“, který vám umožní mít přehled o vašich nejdůležitějších konverzacích. ve stylu.

Vzhledem k tomu, že sestavení Androidu 12 jsou v našich rukou, máme nyní lepší představu o tom, jak funguje widget Konverzace, pomocí vašich příchozích oznámení k informování informací o widgetu. Dokonce se nám podařilo násilně povolit widget na našich zařízeních, abychom jej viděli v omezeném funkčním stavu.

S Android 12 Developer Preview 3 je nyní widget Konverzace aktivní na některých zařízeních a zobrazuje se v seznamu widgetů v aplikaci „System UI“. Když jej přidáte, budete požádáni, abyste si vybrali konverzaci z vašich nedávných oznámení, a poté můžete widget umístit kamkoli chcete.

Co však dělá widget skutečně výjimečným, je jeho design. Ve výchozím nastavení zabírá widget Konverzace ve spouštěči Androidu čtverec 2×2, ale jeho změnou velikosti můžete zobrazit více informací, včetně nedávných příchozích zpráv nebo jak dlouho uplynulo, co jste dané osobě nebo skupině poslali zprávu.

Jak měníte velikost nebo pohybujete widgetem po domovské obrazovce, zjistíte, že widget také mění barvy. Důvodem je to, že widget se barevně dynamicky vybarvuje, přičemž barevná paleta se vybírá na základě vaší aktuální tapety. To je v souladu s naším dřívějším únikem, že Google pracoval na barevném motivačním systému založeném na tapetách pro Android 12.

Prozatím se nám podařilo dosáhnout toho, aby se widget objevil na jednom z mnoha našich testovacích zařízení. Domníváme se však, že rozdíl je v tom, že toto konkrétní zařízení bylo flashováno novou instalací, nikoli aktualizací z předchozího náhledu na Android 12.

Android 12

Kyle je autor a výzkumník pro , se zvláštním zájmem o produkty Made by Google, Fuchsia a Stadia.

Máte tip nebo si chcete popovídat? Twitter nebo e-mail. [email protected]

Nejlepší ChromebookyRecenze Nest Wifi

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment