Animace NavBar přidá krásné animace do vašeho navigačního panelu (bez kořene)

V poslední době byl Android otevřen přizpůsobením navigační lišty. Viděli jsme možnosti, jak si to do určité míry přizpůsobit, které jsou přítomné ve vývojářských náhledech Androidu Nougat. Tato funkce byla v konečném sestavení odstraněna, ale kód byl stále přítomen. To je důvod, proč jste si mohli všimnout, že v Obchodě Play se objevilo několik aplikací na navigační liště. Když se na scéně objevil Google Pixel, všichni jsme byli ohromeni krásnou animací domovského tlačítka. To byl nápad, ale proč se tam zastavit?prithvee榮NavBar Animations staví na myšlence pěkné vizuální animace při stisknutí tlačítka Domů.

NavBar Animations je bezplatná aplikace k instalaci dostupná v Obchodě Play. Aplikace je podporována reklamami a do určité míry je také zdarma. Za chvíli si o tom promluvíme.

Když máte aplikaci nainstalovanou, většina práce je již hotová. Animace NavBar nevyžadují žádná zvláštní oprávnění, jako je Usnadnění nebo oprávnění kreslit přes jiné aplikace. Aplikaci můžete jednoduše spustit a povolit pomocí přepínače v pravém horním rohu.

Animace NavBar ... Přidá krásné animace do vašeho navigačního panelu (bez kořene!)Animace NavBar ... Přidá krásné animace do vašeho navigačního panelu (bez kořene!)

První věc, která vás na aplikaci zaujme, je, jak pěkně je navržena. Zobrazí se vám uživatelské rozhraní ve stylu karty, přičemž každá karta představuje určitou kategorii. Každá kategorie obsahuje v sobě 5 různých animací. K dnešnímu dni je v aplikaci celkem 13 takových kategorií. V současné době je aplikace na verzi 1.1, ale s největší pravděpodobností bude aktualizována o nové animace a kategorie. Prozatím si můžete vybrat z těchto kategorií:

Klaun (Ano! z filmu IT!)MetrickýDiwaliZákladyStarStruckNekonečnoSplashTwisterHyperDriveMinimalizaceKosmosStuffHypnotic

Klepněte na kategorii, která se vám líbí, a zobrazí se vám pět animačních karet, které jsou naštěstí animované, takže můžete přesně vidět, co aplikujete. Chcete-li použít animaci, stačí na ni klepnout a hotovo. Pokud však chcete, můžete změnit pár věcí na animaci klepnutím na ikonu ozubeného kola vpravo nahoře.

Věci jako barevné překrytí animace, rychlost animace a kdy ji spustit. Někteří lidé možná nebudou chtít animaci pokaždé, když klepnou na tlačítko Domů. Aplikace vám umožňuje rozhodnout, kdy spustit animaci. Můžete se rozhodnout povolit animaci pro Dlouhé stisknutí, Jedno stisknutí nebo Oba.

Přečtěte si také:Získejte gesto Swipe to Go Home z iPhone X na jakémkoli Androidu

S každou z těchto kategorií obsahujících 5 různých animací získáte celkem 65 animací. To by mělo být více než dost, abyste byli na chvíli šťastní. Ale ? ano, samozřejmě, existuje nějaké ale. Pokud si nekoupíte plnou verzi aplikace, nemůžete použít téměř žádnou animaci, kterou chcete.

Animace NavBar ... Přidá krásné animace do vašeho navigačního panelu (bez kořene!)Animace NavBar ... Přidá krásné animace do vašeho navigačního panelu (bez kořene!)

Většina animací po prvních několika kategoriích je uzamčena za nákup v aplikaci ve výši 1,99 $ / 鈧? 00. Uvedený nákup v aplikaci také odstraní všechny reklamy, kterých jste si již mohli všimnout, pokud jste si aplikaci nainstalovali. Jedná se o jednorázovou platbu a vývojář slibuje, že jakmile zaplatíte uvedenou částku, budete moci používat všechny animace, které budou přidány v budoucnu.

Po otevření aplikace netrvá dlouho a rozpoznáte, s jakou pečlivostí bylo uživatelské rozhraní navrženo a vytvořeno. Je to jednoduché a přitom nápadité. Existuje několik animací, které jsou tam jen proto, aby tam byly. To znamená, že si myslíte, že animace by měly začínat od tlačítka Domů a rozšiřovat se jako v animaci Google Pixel. Ale možná to nebylo zamýšleno tak, jak jsme si mysleli, že by to mělo být. Je to opravdu jen hnidopišství, ale taková animace se zdá být přirozenější. Abych byl upřímný, většina animací začala tak, jak jsme chtěli. Cenovka 1,99 $ se nezdá být opravdu hodně, abyste požadovali tak kvalitní aplikaci. Se slíbenými aktualizacemi již dostupných 65 animací se můžete těšit na sladkou nabídku.

Viz také:Jak aktualizovat tapety automaticky denně pomocí tapet Google

Sdílení obrazovky v Samsungu

Leave a Comment