Anker’s USB-C to Lighting Cable je k dispozici pro předobjednávku

Anker je jedním z největších a nejspolehlivějších jmen v oblasti přenosných baterií a nabíjecí technologie. Nyní společnost Anker vyrobila první kabel USB-C do Lightning s certifikací MFI. Je levnější než Apple a je k dispozici pro předobjednávku.

Apple pomalu přechází na USB-C, ale pro většinu jeho produktů je příliš pozdě. Lightning kabely jsou všude a naši budoucnost USB-C ještě více zkomplikují. Naštěstí Apple začal prodávat nějaký kabel USB-C na Lightning, aby to usnadnil. Ale stojí 20 dolarů.

Je zřejmé, že potřebujeme alternativu a Anker přišel zachránit situaci. Anker’s PowerLine II kabel bude stát pouze 15 $ a vyjde 20. února. Abyste se dostali do čela řady, můžete si Anker Powerline II předobjednat hned teď.

Nízká cena PowerLine II není to, co jej dělá tak výjimečným. Apple je proslulý tím, že všechno nechává v rodině. Společnost nerada spolupracuje s třetími stranami, a v důsledku toho mají nabíječky pro iPhone od jiných výrobců tendenci se vysávat. Ale toto je první MFI certifikovaný USB-C to Lightning kabel na trhu. Apple spolupracoval s Ankerem, aby se ujistil, že tento produkt splňuje specifikace a že práce by se měla odrazit v kvalitě a odolnosti PowerLine.

Navíc Anker tvrdí, že kabel PowerLine II má životnost „12 000“ ohybu, takže musí být docela odolný. Kolik dalších předmětů lze ohnout 12 000krát? Už jsi tolikrát ohnul ruku? Je to záhada. Jediná věc, kterou můžeme s jistotou říci, je, že Powerline II stojí za vaši investici 15 USD.

Předobjednávka od Anker

Leave a Comment