Aplikace Amazon Music přichází do nového Chromecastu s poslechem podporovaným reklamou

Justin Duino

Jistě, Chromecast s Google TV již umí přehrávat YouTube Music a Apple Music, ale co když si ani jeden nepředplatíte? Pokud jste fanouškem Amazon Music, máme dobrou zprávu – nyní je na Chromecastu s Google TV. Abyste mohli začít, nepotřebujete ani účet Unlimited, postačí předplatné Prime.

Zatímco Amazon Music byla na Chromecastu již dříve, byla omezena na zařízení NVIDIA Shield. Nyní můžete k aplikaci přistupovat z libovolného zařízení Android TV nebo Chromecastu se zařízením Google TV. A předtím jste museli mít účet Amazon Unlimited, abyste mohli používat aplikaci na NVIDIA Shield. Jedinou další možností bylo odesílání do zařízení Chromecast, ale to není tak pohodlné jako vyhrazená aplikace v systému.

Aplikace Amazon Music Chromecast zobrazující skladby od různých umělců.

Toto omezení je však nyní pryč. Bez ohledu na to, jaké zařízení používáte, můžete poslouchat Amazon Music buď s prémiovou úrovní Unlimited, nebo s úrovní podporovanou reklamou, která je dodávána s Amazon Prime. A kdo v dnešní době nemá účet Amazon Prime?

Aplikaci si můžete stáhnout hned teď ze svého zařízení Chromecast nebo přejděte do Obchodu Play na webu a tam si ji nainstalujte. Prémiová úroveň Amazon Music Unlimited stojí buď 7,99 $ měsíčně, pokud máte Prime, nebo 9,99 $ měsíčně, pokud nemáte.

Získejte ji na Google Play

Leave a Comment