Aplikace pro filtrování hovorů společnosti Verizon zabije volání Robocall falšováním vašeho kódu oblasti

fizkes/Shutterstock

Spam a robotické hovory jsou obrovský problém, který v dohledné době nezmizí. A zatímco operátoři nyní spolupracují na boji proti této situaci, Verizon jde o krok dále s aktualizacemi aplikace Call Filter. Nyní může Filtr hovorů blokovat čísla, která vypadají podobně jako vaše nebo se stejným kódem oblasti.

Podle společnosti Verizon bude nový nástroj pro filtrování Neighborhood dostupný v bezplatné i Plus verzi aplikace Call Filter na většině smartphonů Verizon. Funguje to tak, že najdete spamová čísla, která jsou ve stejném „sousedství“ jako vaše číslo. Jakmile tento nástroj zapnete, filtr vás vyzve k zadání šestimístného předčíslí a kódu oblasti podobné vašemu číslu.

Jak můžete vidět z výše uvedeného videa, uživatelé Verizonu mohou přejít do sekce „Správa“ aplikace Call Filter a poté vybrat možnost „Block Filters“. Po aktivaci aplikace ztiší nebo zcela zablokuje všechny hovory, které spadají do zadaného sousedství, pokud číslo není uloženo ve vašich kontaktech. Vážně by něco takového měli nabízet všichni dopravci.

Aplikace Call Filter je zdarma pro všechny zákazníky Verizonu s funkcemi, jako je tento blokátor spamu ze sousedství. Kromě toho můžete za Call Filter Plus platit 3 $ měsíčně za linku (nebo 8 $ měsíčně za tři nebo více linek). Nabízí další nástroje, jako je ID jména volajícího, vyhledávání spamu, měřiče rizika spamu pro příchozí hovory a nástroj pro osobní seznam blokovaných.

Stáhněte si aplikaci Verizon’s Call Filter ještě dnes a zabijte ty otravné robotické hovory.

Stáhněte si z Apple App StoreZískejte ji na Google Play

přes XDA Developers

Leave a Comment