Aplikace Windows „Váš telefon“ rozšiřuje podporu volání na Androidu

Pro uživatele Windows 10 je aplikace Microsoft „Your Phone“ výkonným nástrojem pro spárování smartphonu Android s vaším počítačem. V době od svého debutu se aplikace jen stala výkonnější. V některých nejnovějších aktualizacích „Váš telefon“ přidal podporu pro telefonní hovory Android a další.

Bohužel na rozdíl od zařízení Samsung tato integrace vyžaduje připojení Bluetooth k vašemu telefonu. U moderních notebooků by to neměl být problém, ale u některých na míru vyrobených stolních počítačů nebo dokonce starších počítačů nemusí být Bluetooth k dispozici. To je trochu škoda, ale celkově je to výhra pro spoustu uživatelů Windows. Pokud váš počítač z jakéhokoli důvodu nemá Bluetooth, můžete si také koupit levný dongle na Amazonu.

microsoft_your_phone_calls_1 microsoft_your_phone_calls_2 microsoft_your_phone_calls_3

Kromě hovorů společnost Microsoft také aktualizovala aplikaci Váš telefon, aby zkopírovala vaši tapetu z Androidu do Windows. To však nemusí být přesně to, co si myslíte, protože to neuloží tapetu na plochu. Bylo to oznámeno na Twitteru (přes Neowin), že aplikace Váš telefon nyní zobrazí tapetu aktuálně používanou na vašem zařízení na ikoně, která ukazuje, že je váš telefon připojen. Je to drobný, ale oceňovaný malý doplněk.

Android

Nejnovější zprávy pro Android. Získejte nejnovější informace o aplikacích, operátorech, zařízeních a dalších!

Microsoft

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment