Aplikace YouTube Kids debutuje na Apple TV

YouTube Kids je verze YouTube vhodná pro děti, která přidává velmi silnou rodičovskou kontrolu, která dětem pomáhá udržet si konkrétní typy obsahu. Ode dneška je YouTube Kids konečně k dispozici ke stažení na Apple TV.

Aplikace YouTube Kids pro Apple TV funguje zejména pouze na některých zařízeních, konkrétně na verzích Apple TV Gen 4 a Gen 5 4K. Aplikace také funguje s dálkovým ovládáním Siri pomocí příkazu 淗ey Siri, otevřete YouTube Kids. Pokud jste YouTube Kids používali na jiných platformách, přihlášením ke stejnému účtu Google přejdete na všechny dříve nastavené rodičovské kontroly.

Jakmile si stáhnete aplikaci do své Apple TV (4K nebo HD), můžete si vybrat, zda se chcete nebo nechcete přihlásit. Pokud se rozhodnete přihlásit, jednoduše postupujte podle pokynů na televizoru a užívejte si. Chcete-li aplikaci otevřít, můžete použít dálkový ovladač Siri a říct: „Hey Siri, open YouTube Kids“.

Pokud se rozhodnete přihlásit do aplikace na televizi, vaše rodičovské ovládání a nastavení se přenesou do prostředí YouTube Kids na Apple TV. Pokud chcete změnit některé ze svých nastavení, můžete tak učinit v aplikaci na tabletu nebo telefonu.

YouTube Kids na platformách Amazon Fire TV a Roku stále chybí, ale toto nejnovější oznámení připravuje cestu pro další vydání.

Apple TV

YouTube Kids

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment