Arlo

Jedním z nejschopnějších konkurentů Google Nest je Arlo, který nabízí spoustu podobného hardwaru a jednu z nejlepších integrací Google Home/Assistant. Nyní Arlo upgraduje integraci Asistenta o podporu mluvených upozornění na reproduktorech a chytrých displejích.

rozšířit celý příběh

Arlo Příběhy 21. července

Po stopách jednoho ze svých největších konkurentů, značky Google Nest, společnost Arlo pro zabezpečení domácnosti právě oznámila nový pár předplatitelských plánů, které podporují tolik zařízení, kolik potřebujete pro cloudové úložiště a další.

Arlo Příběhy 14. května

Bezpečnostní kamery kolem vašeho domova jsou nesporným způsobem, jak se cítit o něco bezpečněji, ale mít je uvnitř je něco, s čím se někteří uživatelé nemusí cítit dobře. Jak bylo v posledních letech u webových kamer trendem, Arlo řeší tento problém ochrany soukromí tím, že na svého konkurenta Nest Cam za 99 dolarů, Arlo Essential Indoor, fyzicky zakryje.

rozšířit celý příběh

Arlo Příběhy 1. června 2020

Google Assistant usnadňuje ovládání vaší chytré domácnosti od světel po kamery a mnoho dalšího. Nyní Arlo přidává podporu Google Assistant do svého Video Doorbell.

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment