Asistent Driving Mode Dashboard s automatickým spouštěním BT

Již v listopadu se začal režim Assistant Driving Mode zavádět jako součást Map Google. Google dnes oficiálně uvádí nový „dashboard“ do režimu jízdy, zatímco funkce asistenta je nastavena tak, aby byla širší dostupnost a nový způsob spuštění.

Následuje karta „Pro vás“ s doporučeními médií a napravo od ní se zobrazí ovládací prvky přehrávače. Tento řídicí panel završují karty pro nepřečtené zprávy a zmeškané hovory. První z nich poté, co řeknete „Hej Google, zapni automatické čtení“, vám umožní číst nahlas přicházející texty pro snadné hlasové odpovědi, zatímco zkratky vám také umožní odeslat nový nebo zahájit hovor.

Hlavní panel režimu Asistenta

Asistent Driving Mode je součástí aplikace Google a nahradí předchozí prostředí telefonu Android Auto v systému Android 12+. Předchozí aplikace Auto zůstane k dispozici pro uživatele starších zařízení, ale mohou se také rozhodnout používat nový panel Asistenta řízení s „Hej Google, pojďme řídit“, „Spustit režim jízdy“ a dalšími alternativami.

Hlavní panel režimu jízdy Asistenta

Google také pracuje na tom, aby se režim jízdy automaticky spouštěl po připojení k Bluetooth v autě. Během „několika příštích týdnů“ bude plně k dispozici v:

Angličtina (USA, Austrálie, Kanada, Irsko, Indie, Singapur a Spojené království), němčina, španělština (Španělsko, Mexiko), francouzština a italština

V budoucnu bude Driving Mode kompatibilní také s „Hej Google, zaplať za benzín.“

Asistent je osobní asistent Google, který dokáže odpovídat na otázky, provádět automatizované úkoly a další

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment