Barnes&Noble

Vypadá to, že Barnes & Noble plánuje vydat nový 8GB model svého Nook Tablet, který je k dispozici pouze v 16GB verzi za 249 $. Důkaz pochází z dokumentace pořízené společností The Verge, a jak publikace zdůraznila, je do značné míry bezpečné předpokládat, že nový 8GB Nook Tab se přiblíží cenovce svého největšího konkurenta, Amazonu Kindle Fire za 199 dolarů. Při uvedení Nook Tabletu generální ředitel B&N William Lynch prohlásil, že Kindle Fire je „nedostatečný pro mediální tablet kvůli jeho 8 GB úložiště (6 GB dostupných pro uživatelský obsah). Podle dokumentu přistane 8GB Nook Tablet ve Walmartu tuto středu 22. února.

rozšířit celý příběh

Barnes&Noble Příběhy 18. listopadu 2011

V pondělí jsme vás informovali o pokračujících pokusech společnosti Microsoft vybírat licenční poplatky od Barnes & Noble za používání Androidu v zařízeních Nook. Během toho jsme se podívali na některé taktiky, které Microsoft používá k podpisu prodejců Androidu do licenčních smluv.

Nyní v další podrobné zprávě z Groclaw, Dozvěděli jsme se, že společnost Google podala námitku proti nejnovější žádosti společnosti Microsoft, aby společnost reagovala na její návrh ve zkrácené lhůtě. Ještě důležitější je možná skutečnost, že Barnes & Noble bombardovala ITC téměř 44 stránkami dosavadního stavu techniky v podání „Dodatečné oznámení o předchozím stavu techniky“. Samozřejmě nemůžeme probrat ani zlomek veškerého předchozího umění uvedeného v úplném PDF, ale můžete očekávat, že uvidíte téměř vše od tuny starých věcí Netscape Navigator po články a technické dokumenty o produktech Adobe, Hypercard , Mosaic, IBM OS/2, webový prohlížeč Arena a články o Apple Newton MessagePad 2000.

Barnes & Noble také požaduje, aby ITC vydalo žádost o právní pomoc kanadské společnosti MOSAID Technologies, která dobrovolně nepředala důkazy o dohodě, kterou uzavřela s Nokií a Microsoftem. Jak popisují (níže), B&N se snaží použít důkazy o této dohodě, aby se bránila proti tvrzením Microsoftu. Žádost o právní pomoc je v podstatě žádostí soudu jedné země jinému, v tomto případě příslušnému kanadskému soudu, aby požádal o povolení činu, který by jinak mohl „představovat porušení suverenity dané země“. Jinými slovy, než půjdou po MOSAID, potřebují získat povolení kanadského soudu.

B&N popsal situaci v podání 464403 od 16. listopadu 2011:

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment