Bezpečnostní klíč USB-C Titan je nyní k dispozici mezinárodně

Loni v říjnu Google oznámil bezpečnostní klíč USB-C Titan vyrobený společností Yubico. Dostupnost byla zpočátku omezena na USA, ale nyní je k dispozici v devíti mezinárodních obchodech Google Stores.

Toto rozšíření následuje po balíčku klíčů USB-A/NFC a Bluetooth/USB/NFC, který do Kanady, Francie, Japonska a Spojeného království přišel loni v červenci. Mezitím jsou tato dvě balení nyní k dispozici také v Rakousku, Německu, Itálii, Španělsku a Švýcarsku.

USB-C Titan Key je ideální pro novější notebooky a mobilní telefony. Všechny bezpečnostní klíče Titan obsahují čip s zabezpečeným prvkem s firmwarem vytvořeným společností Google, který ověřuje integritu klíče.

Je založen na YubiKey 5C a identický s výjimkou pro Google, který si vybírá bílé barevné schéma a potisk „Titan“. Klepnutím na zlaté tlačítko provedete ověření, zatímco tělo je vybaveno pohodlnou smyčkou na klíčenku.

Navzdory tomu, že v systémech Android a iOS používáme k Googlu bezpečnostní klíče založené na telefonu, je dobré uchovávat fyzickou verzi na bezpečném místě.

Více o bezpečnostních klíčích:

Google Store

Bezpečnostní klíč Google Titan

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment