Blokátory reklam způsobují problémy s rozložením Dokumentů Google

V posledních několika dnech se objevil rostoucí počet stížností na problémy s rozložením a formátováním Dokumentů Google a zdá se, že viníkem může být váš blokátor reklam.

Nejjednodušším řešením je prostě zakázat blokování reklam při používání Dokumentů nebo Tabulek Google. Někteří lidé si samozřejmě všimli, že otevírání dokumentů v režimu inkognito to řeší, což je pravděpodobné, protože jejich rozšíření a doplňky jsou v tomto režimu zakázány.

Jak poznamenává AP, mohlo by to být tolik, kolik blokátorů reklam zakáže a upraví určitý obsah na stránce. Rozšíření může nesprávně identifikovat části Dokumentů nebo Prezentací, což má za následek masivní posuny textu a obrázků, které někteří vidí. Další pozoruhodností je, že se zdá, že je ovlivněn pouze Chrome. Google také uznal problém s „neočekávaným chováním“ na řídicím panelu Workspace Status, ale je označen jako „vyřešený“, takže je nepravděpodobné, že s tím souvisí.

Pokud tedy máte problémy s rozložením v Dokumentech nebo Prezentacích Google, možná budete chtít blokování reklam alespoň na chvíli deaktivovat.

Google Pixel 4aTicWatch Pro 3

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment