Boston Dynamics

Gmail dnes konečně začal uvádět své temné téma, ale další důležité příběhy dne zahrnovaly únik nových sluchátek Amazonu, změny v aplikaci Lyft a také zprávu, že robot Spot společnosti Boston Dynamics míří do některých podniků.

Boston Dynamics Příběhy 8. června 2017

Více než rok poté, co se poprvé objevily zprávy, že Alphabet se chystá prodat Boston Dynamics, byla konečně oznámena dohoda. SoftBank získá robotickou společnost, ačkoli přesné detaily transakce nebyly odhaleny.

rozšířit celý příběh

Boston Dynamics Příběhy 27. února 2017

bostondynamics_handle_1

Po krátkém představení na akci začátkem tohoto měsíce společnost Boston Dynamics vlastněná Alphabet oficiálně odhalila svůj nejnovější výtvor „Handle“, který zakladatel společnosti dříve popsal jako „vyvolávající noční můru“.

rozšířit celý příběh

Boston Dynamics Příběhy 1. února 2017

I když se stále šíří zvěsti, že mateřská společnost Google Alphabet se snaží zbavit Boston Dynamics, společnost nadále předvádí nové pokroky v robotice. Tentokrát Boston Dynamics ukazuje, že dokáže projít jen přes nohy, a předvádí nového robota na kolečkách přezdívaného ‘Handle’.

rozšířit celý příběh

Boston Dynamics Příběhy 23. června 2016

Boston Dynamics je k dnešnímu dni stále ve vlastnictví společnosti Google/Alphabet (pokud víme), což znamená, že nejnovější vývoj společnosti je stále relevantní zde na adrese . To se pravděpodobně brzy změní, ale prozatím lze nejnovější strašidelné a znervózňující roboty, které společnost předvádí ve svých videích, stále připisovat společnosti Mountain View. Nejnovější je miniaturní verze jeho Spot robota s přidáním žirafího krku. Ano, není to o nic méně děsivé…

rozšířit celý příběh

Boston Dynamics Příběhy 27. května 2016

boston-dynamics-WildCat-1-google-robot

Podle dnešní zprávy Tech Insider se Google blíží k dohodě s Toyotou o prodeji své robotické divize Boston Dynamics automobilce. Vyplývá to ze zprávy před dvěma měsíci, která naznačovala, že Alphabet plánoval prodat divizi známou svými super strašidelnými roboty podobnými zvířatům a lidem kvůli nedostatku 榤arketable produktu v příštích několika letech…

rozšířit celý příběh

Boston Dynamics Příběhy 17. března 2016

Než bývalý šéf Androidu Andy Rubin opustil Google, vedl robotické úsilí Google. V roce 2013 Google získal řadu společností a přidal 300 robotických inženýrů. Korunním klenotem byla společnost Boston Dynamics, již známá svými roboty podobnými zvířatům a lidem. Nicméně,Bloomberg nyní hlásí, že Alphabet prodává Boston Dynamics.

rozšířit celý příběh

Boston Dynamics Příběhy 23. února 2016

Společnost Google Boston Dynamics, lidé stojící za předchozími děsivými, ale úžasnými videi robotů, se dnes podělila o pohled na to, čemu říká „příští generace“ svého robota Atlas. Nová generace Atlasu je navržena pro provoz uvnitř i venku, říká společnost, a váží solidních 180 liber.

rozšířit celý příběh

Boston Dynamics Příběhy 22. prosince 2015

Google nám minulý týden představil období svátků vtipnou reklamou s postavami ze Simpsonových, ale nyní nám jeho robotická větev poskytla trochu děsivější pohled na budoucnost tohoto radostného období roku. Robotická společnost Boston Dynamics společnosti Google sdílela video trojice robotických sobů táhnoucích saně, a je to strašidelné stupně A.

rozšířit celý příběh

Boston Dynamics Příběhy 9. února 2015

Zdá se, že společnost Boston Dynamics vlastněná společností Google je fascinována stavbou robotických zvířat a dnes zveřejnila video ukazující jejich nejnovější výtvor. Jmenuje se „Spot“ a je to menší verze čtyřnohého robota „WildCat“, kterou skupina předvedla v loňském roce.

Zatímco technologie je ohromující, robotický pes je rozhodně stejně znepokojující. Jeho schopnost chodit tak přirozeně jako skutečné zvíře je přinejmenším úžasná, ale pozorovat ho, jak se vzpamatovává, když ho někdo překopne, a šplhá po schodech, ho definitivně staví do teritoria „tajemného údolí“.

Podívejte se na video:

Boston Dynamics Příběhy 10. listopadu 2014

Robotická laboratoř Boston Dynanics vlastněná společností Google představila nové video svého 6’2″ robota Atlas, známého také jako „Ian“. Obrovská masa kovu, která váží neuvěřitelných 330 liber, byla naprogramována tak, aby znovu vytvořila klíčovou scénu z filmu z roku 1984. Karate Kid.

Ian je součástí probíhajícího robotického projektu, který se snaží vytvořit automaty, které mohou nahradit lidi v nebezpečných rolích, jako je hašení požárů. Ian již prokázal různé schopnosti, včetně procházení obtížným a nerovným terénem, ​​nošení předmětů, jako jsou hasičské hadice, a dokonce i nasednutí do auta a jeho řízení. Může také používat ruce i nohy k přelézání těch nejzrádnějších překážek.

Video níže:

Boston Dynamics Příběhy 15. července 2014

LS3 od Boston Dynamics alias Legged Squad Support Systems si začíná získávat své pruhy. Terénní robot creepyrough nedávno prošel svou první sadou výcvikových cvičení s americkou námořní pěchotou. Tato simulovaná cvičení se uskutečnila v předstírané bojové zóně na Havaji, kde čtyřnožec pro mechanický tahač zařízení prokázal svou schopnost manévrovat nepřátelskou zemí.

rozšířit celý příběh

Boston Dynamics Příběhy 14. července 2014

Sqish-Bot

Tým vaječných hlav na MIT spolupracuje s Boston Dynamics na vývoji robotů pro změnu tvaru nové generace vyrobených z jednoduchých materiálů, jako je vosk a pěna. Ne tak docela jako Shang Tsung z Mortal Kombat, tyto poddajné figuríny mají schopnost vmáčknout se do malých prostorů a přitom si zachovat svou odolnost. Takže se zatím nebojte, že by vám tyto stroje ukradly identitu. Ke změně tvaru používají tyto levné roboty vestavěnou kabeláž k ohřevu a deformaci specifických částí svých voskových konstrukcí.

rozšířit celý příběh

Boston Dynamics Příběhy 26. ledna 2014

terminator

Nejprve vytvořili samořídící (a možná létající) auta. Poté vytvořili novou divizi robotiky a do vedení dali Andyho Rubina z Androidu. A kdo by mohl zapomenout, že nedávno koupili Boston Dynamics, firmu odpovědnou za několik robotických projektů financovaných DARPA?

Nyní Re/code uvádí, že Google plánuje koupit DeepMind, londýnskou společnost AI, která se specializuje na hry a algoritmy elektronického obchodování. Zatímco Google by mohl dobře využít práci společnosti na elektronickém obchodování, Re/code naznačuje, že Google pravděpodobně získává firmu pro její talent, ne tolik pro její technologii. Stránka stanoví kupní cenu kolem 400 milionů dolarů, ale Informace říká, že číslo se ve skutečnosti blíží 500 milionům dolarů.

Co Google plánuje udělat se všemi těmito nákupy? Někteří již dříve spekulovali, že společnost pracuje na inteligentním doručovacím systému, který bude konkurovat futuristickým doručovacím dronům Amazonu. Andy Rubin řekl, že má zájem na revoluci v odvětvích, která dosud nebyla ovlivněna přesností robotických technologií, jako je montáž elektroniky.

Nebo možná chtějí jen armádu terminátorů. Ale kdo by nechtěl?

Boston Dynamics Příběhy 13. prosince 2013

[youtubehttp://www.youtube.com/watch?v=tFrjrgBV8K0]

The New York Times uvádí, že Google právě koupil Boston Dynamics, robotickou firmu, která vytvořila stroje jako Petman (viz výše uvedené video) a další mechanické děsyzázraky, které vypadají tak blízko k něčemu mimoTerminátorfilmy, jaké jsme dosud viděli.

Odkup přichází v patách odhalení, že společnost plánuje přesun do robotického průmyslu se spolutvůrcem Androidu Andym Rubinem u kormidla. Zdroje a inženýři společnosti Boston Dynamics budou neocenitelným přírůstkem do rostoucí sbírky odborníků na robotiku společnosti Google.

rozšířit celý příběh

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment