Brzy si můžete koupit zboží Edge z galaxie „Star Wars“ online

Disney

Pokud chcete jedny z nejlepšíchHvězdné válkyzboží, od Jedi Robes po slavné repliky světelných mečů, musíte zamířit do parků Disney’s Galaxy’s Edge v Disney Worldu a Disneylandu. Nebo jsi to stejně potřeboval. Po omezenou dobu společnost Disney umístí některé z nejlepších produktů Galaxy’s Edge online.

Raději si ale rychle naspořte nějaké peníze na útratu, první vlna produktů bude spuštěna 28. září a Disney dal jasně najevo, že nejde o trvalou změnu. Chcete-li začít, můžete si koupit položky, které najdete především v Black Spire Outfitters a Dok-Ondar’s Den of Antiquities z Galaxy’s Edge.

Šavle Darth Vadera v přenosném pouzdře.
Disney

co to přesně znamená? Vysoce kvalitní repliky světelných mečů od některých z vašich oblíbenýchHvězdné válkypostavy pro jednoho. To zahrnuje světelný meč Dartha Vadera a Luka Skywalkera. A k dokončení tohoto vzhledu si můžete vyzvednout sadu rób Jedi nebo Sith nebo tuniku, kterou nosí rebelové v nejnovějších filmech.

Samozřejmě si můžete vyzvednout i několik doplňků, jako je stojan a čepel pro váš světelný meč. Tím lépe předvedete své skvělé nákupy. Disney říká, že další produkty přijdou později, a dokonce můžete hlasovat pro další repliku světelného meče, kterou společnost přidá na seznam.

Ale nečekejte dlouho, pokud je nákup online vaší nejlepší sázkou, abyste získali tyto posvátné předměty, protože nakonec se budete muset uchýlit k cestě do daleko vzdálené galaxie, abyste získali nejlepší oficiální repliky – nebo alespoň na okraj Galaxie.

Koupit na Disney

Zdroj: Disney via Gizmodo

Leave a Comment