Casio WSD-F21HR konečně přidává monitor srdečního tepu

Casio je ve vlaku Wear OS už nějakou dobu a dnes oznamuje další novou možnost. Casio ProTrek WSD-F21HR přináší nižší cenovku, podobný odolný design a konečně měřič srdečního tepu.

WSD-F21HR je vybaven typickým snímačem srdečního tepu na bázi LED, který lze propojit s aplikacemi, jako je Google Fit. Společnost Casio také aktualizovala svou aplikaci Aktivita, aby mohla využívat údaje o srdeční frekvenci. Výhody senzoru budou samozřejmě moci využívat i další zdravotní aplikace dostupné na Wear OS.

Zajímavé je, že WSD-F21HR není nástupcem WSD-F30, který debutoval v roce 2018, ale spíše variantou na WSD-F20 z roku 2017. Stejně jako tyto hodinky získáte 1,32palcový duální displej, který je Není zcela kulatý, místo toho používá design „prázdné pneumatiky“, který byl běžný před několika lety. WSD-F21HR má také offline funkce GPS, odolné tělo, voděodolnost 5 ATM a další. Výdrž baterie se odhaduje asi na den a půl a samozřejmě dostanete Wear OS.

Casio wsd-f21hr černá Casio wsd-f21hr monitor srdečního tepu casio wsd-f21hr červená

Casio WSD-F21HR bude k dispozici v září za 499 USD na webových stránkách společnosti Casio a u vybraných prodejců. Hodinky budou dostupné v černé a červené barvě. Stále čekáme na odpověď od Casio ohledně technických specifikací, jako je procesor.

nosit OS

Wear OS je nositelná platforma společnosti Google, která je navržena pro provoz na hodinkách. Je založen na upravené verzi Androidu navržené společností Google a používané na mnoha chytrých hodinkách třetích stran.

Casio

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment