Cena Pixel 4 XL může být odhalena před uvedením na trh

Google Pixel 4 přichází 15. října tun informací o zařízení již uniklo. Podrobnosti o cenách však byly zatím vzácné a nespolehlivé. Dnes získáváme nové podrobnosti o cenách Pixel 4 XL a Nest Mini.

Abychom zrekapitulovali některé předchozí úniky, všimli jsme si irského prodejce, který unikl Pixel 4 brzy, a uvedl počáteční cenu 鈧? 19,98 a 鈧? 126,68 pro menší a větší modely. V takovém případě byla novější zařízení o něco levnější než řada Pixel 3, ale nebyl to zdaleka dobrý příklad.

Později další únik cen naznačil, že Pixel 4 a Pixel 4 XL budou v Kanadě začínat na 1049,95 dolaru, o něco vyšší než Pixel 3.

Nyní poskytl zaměstnanec Best Buy, který zůstane v anonymitě s informacemi ze systému prodejce, které potenciálně odhalují cenu zařízení.

Zdá se, že modely Verizon a Sprint Pixel 4 XL budou mít cenu 999 $. Z obrázků, které nám byly zaslány, není zcela jasné, že se jedná o 64GB variantu zařízení, ale zdá se, že náš zdroj je přesvědčen, že tomu tak je. Pixel 4 se bohužel v systému ještě neobjevil, takže tuto cenu zatím nemůžeme ověřit.

Je pozoruhodné, že interní dokumentace ukazuje Pixel 4 XL se SKU ?385365, což znamená, že seznam by se zde měl objevit, až bude zařízení k dispozici k prodeji. Verizon varianta se na druhé straně objevuje s SKU ?385325. Přiložené číslo modelu je 淕A01205-US.滭/p>

Pokud by to bylo legitimní, představovalo by to zvýšení cen Pixel o 100 USD oproti předchozí variantě, která začínala na 899 USD za variantu XL. Také by to naznačovalo, že menší Pixel 4 může začínat někde kolem 900 $. Je však důležité brát to s rezervou, protože to mohou být pouze zástupné symboly používané k maskování skutečné ceny. To se zdá obzvláště možné vzhledem k méně významnému nárůstu cen, který v Kanadě očekáváme.

Aktualizace: Přidáním důkazů o možnosti, že se jedná pouze o zástupný symbol, jeden z našich čtenářů uvedl, že se zdá, že se jedná o SKU pro ukázkovou jednotku obchodu.

Zaměstnanec byl také schopen sdílet podrobnosti o chytrém reproduktoru Nest Mini, o kterém jsme dříve informovali.

Počáteční cena pro Nest Mini se zřejmě nezmění od zaváděcí ceny Home Mini 49,99 $. To skutečně není překvapením, ale bude zajímavé sledovat, zda bude v následujících měsících následovat vzor Google s velkými poklesy cen na zařízení. Zaměstnanec také potvrdil 4 barevné varianty zařízení, mezi které může patřit modrá a červená. Je pozoruhodné, že Google škádlil modrou barvu.

Google neodpověděl na žádost o komentář k těmto cenám.

Leave a Comment