Chrome vám nyní umožňuje zvýrazňovat a přejmenovávat okna pomocí myši

V loňském roce Chrome představil možnost odkazovat na zvýraznění na webových stránkách. Proces vytváření zahrnoval stažení samostatného rozšíření první strany, ale Google nyní tuto funkci přímo integruje do Chromu.

„Odkaz na zvýraznění“ se zavádí s Chrome 90 pro stolní počítače a Android, i když zatím není široce dostupný. Brzy přijde na iOS a měl by pomoci zvýšit využití této velmi šikovné funkce. Například:

https://9to5google.com/2020/06/15/exclusive-google-nest-home/#aswift_1:~:text=On%20the%20software%20side%20of%20things%2C,%E2%80%94%20will%20pravděpodobně%20se objeví% 20tady%20taky.

Mezitím Google také zavádí vylepšený prohlížeč/editor PDF v prohlížeči Chrome. Začíná to novým panelem nástrojů, který umožňuje klíčové akce, jako je skok na stránku, ovládání přiblížení, ukládání a tisk, „na jedno kliknutí“.

Rozbalovací nabídka vám umožňuje přístup k novému „Dvoustránkovému zobrazení“ a zobrazení „Vlastnosti dokumentu“. Google také zavádí nový režim prezentace, který jako náhled odstraňuje adresní řádek, karty a další rušivé prvky.

Nakonec můžete svá okna pojmenovat kliknutím pravým tlačítkem myši na prázdné místo na liště karet. To má usnadnit přepínání oken a přesouvání stránek mezi nimi. Spojuje možnost pojmenovávat skupiny karet, přičemž Chrome v příštím vydání zastavuje stránky ve skupinách, které byly sbaleny, aby se šetřily prostředky zařízení.

Se spuštěním Google také zdůrazňuje minulá vylepšení:

Chrome 90 se nyní zavádí pro stolní počítače a Android, ale tyto funkce ještě nejsou plně dostupné a vyžadují další aktualizaci na straně serveru.

Google Chrome, dostupný pro Windows, Mac a Linux, je nejrozšířenějším desktopovým prohlížečem na světě. Od svého spuštění v roce 2008 se Chrome rozšířil na Android, iOS a je základem cloudového operačního systému.

Chrome 90

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment