Chyba Android TV způsobuje, že se znovu objeví řádek Apps Spotlight

Android TV je rozhodně moje oblíbená platforma pro velkou obrazovku, ale v poslední době je středem některých nepříjemných chyb. Tento týden se mnoho uživatelů bouří kvůli chybě, která způsobuje, že se řádek „Apps Spotlight“ neustále znovu objevuje na domovských obrazovkách některých zařízení, včetně Nvidia Shield.

Řádek Apps Spotlight, který využívá Google Play, je v Android TV již nějakou dobu. Na rozdíl od nového řádku Sponzorováno, který se primárně zobrazuje na televizorech Sony, jej lze rychle deaktivovat v Nastavení vašeho zařízení. Pro některé uživatele Xiaomi a Nvidia Android TV se však tento řádek náhodně znovu zapíná.

Je to zřejmě kvůli chybě na konci Google, říká nám Nvidia. Společnost nás ujišťuje, že Google pracuje zejména na opravě této chyby, ale zprávy uživatelů ukazují, že zjevně ještě není zcela opravena.

Je důležité poznamenat, že řádek Sponzorované by se neměl objevit na hardwaru Nvidia nebo Xiaomi, jak nám včera Google potvrdil. To jsou dvě samostatné záležitosti. Chcete-li na svém zařízení deaktivovat řádek Google Play Apps Spotlight, přejděte na domovské obrazovce dolů na Přizpůsobit kanály > Propagační kanály > Aplikace Spotlight a vypněte jej. Pokud se znovu rozsvítí, můžete opakovat stejný proces.

Android TV

Android TV je verze platformy Android, kterou Google upravil tak, aby fungovala na televizorech s více než 5 000 nativními aplikacemi. Tato platforma se často vyskytuje na zařízeních Nvidia, Hisense a Sony, přičemž zařízení operátorů také používají Android TV.

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment