„Color Pop“ a další nové funkce Fotek Google jsou nyní k dispozici

Během hlavní přednášky I/O 2018 společnost Google oznámila několik nových funkcí pro inteligentní úpravy umělé inteligence, které budou brzy ve službě Fotky. Ani ne 24 hodin po skončení konference se zdá, že mnoho z těchto nových funkcí bude spuštěno.

Poprvé, kterého si všiml uživatel na Redditu, po aktualizaci na verzi 3.20 Google Photos, aplikace automaticky udělala pozadí fotografie černobílé, aniž by to ovlivnilo předmět. Jejich obrázek „Color Pop“ můžete vidět níže.

Od ruční aktualizace aplikace Fotky Google jsem bohužel neobdržel obrázek Color Pop. Místo toho jsem našel nového asistenta AI, který se mě zeptal, zda bych chtěl archivovat položku, na kterou jsem se díval. Ještě lepší je, že tato funkce odvedla vynikající práci při identifikaci předmětu a zeptala se, zda chci archivovat snímek obrazovky, dokument, účtenku a dokonce i vizitku. Příklady těchto lze vidět níže.

Vzhledem k tomu, že Color Pop a archivační nástroj se již některým uživatelům zobrazují, nepřekvapilo by mě, kdyby se další nástroje pro chytré úpravy začaly zavádět kdykoli.

Pokud nechcete čekat, až aktualizace automaticky přijde do vašeho telefonu, můžete si stáhnout nejnovější verzi Google Photos z APKMirror. Pokud potřebujete pomoc s bočním načítáním souborů APK, podívejte se na tento výukový program Základy Androidu.

Android

Nejnovější zprávy pro Android. Získejte nejnovější informace o aplikacích, operátorech, zařízeních a dalších!

Google

Mějte přehled o novinkách z centrály Google. Buďte první, kdo se dozví o plánech pro Android, Google Plus, Google Apps a další!

Jsem spisovatel se zkušenostmi v oblasti IT a vývoje pro Android. Sledujte mě na Twitteru a přečtěte si moje toulky o technice a pošlete mi e-mail na adresu [email protected] Tipy jsou vždy vítány.

Příslušenství Amazon Basics USB-CNabíjecí dok smartphonu USB-C

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment