CyanogenMod 12.1 je nyní k dispozici pro Moto X Play

Často vidíme, že když výrobce uvádí na trh nové zařízení, jeho vestavěný operační systém nemusí vždy odpovídat dodanému hardwaru. Jedno z nejnovějších zařízení Motorola, které bylo letos uvedeno na trh, Moto X Play, určitě neřeknu, ale v několika menších oblastech zaostává. Má opravdu dva hlavní prodejní body, obrovskou baterii, o které Moto tvrdí, že by vám měla vydržet dva dny, a 21megapixelový fotoaparát. Díky těmto dvěma vražedným funkcím na smartphonu střední třídy skutečně pomáhá Moto X Play vyniknout proti stále rostoucímu davu chytrých telefonů s rozpočtem, který zahrnuje fantastický, a přesto těžko koupitelný OnePlus 2, Alcatel OneTouch® Idol 3 a Honor® 6 Plus.

Nyní všichni víme výhody toho, co může vlastní ROM přinést jakémukoli zařízení, a když se stane, že vlastní ROM je CyanogenMod, myslím, že není potřeba žádné další vysvětlení. Jejich nejnovější aktualizace verze 12.1 přináší řadu vychytávek počínaje chytřejší obrazovkou až po zvýšenou podporu přehrávání, kterou mohou uživatelé využívat na svých zařízeních s operačním systémem Cyanogen.

A CyanogenMod 12.1 oficiálně přidal Moto X Play do svého seznamu. Jedním z hlavních prvků, pokud je vlastní ROM, je Theme Engine, který umožňuje změnu vzhledu celého OS, spolu s přidáním různých balíčků ikon, změnou animace spouštění atd. Níže jsou uvedeny odkazy a pokyny, jak získat nejnovější sestavení pro Moto X Play.

Před stažením musíte nejprve vyžadovat, aby na vašem Moto X Play běžela vlastní obnova, jako je CWM/TWRP. Podívejte se na našeho průvodce Jak rootovat Moto X Play a nainstalovat TWRP.

Stahování

    Moto X Play (lux) CM12.1 ke stažení zde [cm-12.1-20150917-UNOFFICIAL-lux.zip (263.9 MB)](Nejnovější verzi ROM najdete zde.) Odkaz na Google Apps (Gapps).
    (Vyberte tyto možnosti: ARM64, 5.1 a Mini. Poté klikněte na tlačítko stažení.)

Poznámka: ROM je již rootovaná, ale musíte ji povolit v Nastavení > Možnosti vývojáře. Odtud povolte přístup Superuser.

Instalace CyanogenMod 12.1

Krok 1.Převodsoubory CyanogenMod 12.1ROM a Gapps na vašem interním úložišti Moto X Play.

Krok 2.Spusťte svůj Moto X Playintorežim obnovení (Vypněte zařízení, stiskněte a podržte tlačítko Power + Volume Down pro spuštění do režimu rychlého spuštění, pomocí tlačítek hlasitosti procházejte a vyberte Recovery pro přístup k nabídce TWRP).

Krok 3V TWRP klepněte na Wipe a přejetím v dolní části proveďte aobnovení továrního nastavenívašeho zařízení.

Krok 4.Nyní klepněte na Instalovat > vyhledejteCM12.1soubor a klepněte na něj. Poté přejeďte prstem ve spodní části a aktualizujte aktualizaci.

Opakujte stejné kroky jako výše pro instalacimezerysoubor.

Krok 5.Jakmile provedete flashování CM12.1 a Gapps, klepněte na tlačítko Wirecache/dalvik cache zobrazené hned poté.

Krok 6.Poté klepněte na tlačítko Reboot System prorestartovatváš Moto X Play.

A to je vše, nyní budete mít ve svém Moto X Play spuštěn Cyanogen 12.1. Pokud jste měli během postupu nějaké problémy, dejte nám vědět v komentářích níže.

Související příspěvky

Stáhněte si Lineage OS ROM pro váš Android (45 zařízení)

Užijte si Android Nougat na OnePlus 3T prostřednictvím CM 14.1 ROM

Užijte si Android Nougat na OnePlus 3 prostřednictvím CM 14.1 ROM

Interakce se čtenáři

Diskuse

  1. Filipe Coimbra říká: Odpověď

Leave a Comment