Další krok Xiaomi: Drony budou představeny 25. května

xiaomi-dron

Čínský výrobce Xiaomi na svých vlastních fórech škádlil, že brzy oznámí svůj úplně první dron. Je to obrovský krok od svých obvyklých zařízení se systémem Android a společnost poprvé vstoupí na trh čtyřkoptér.

Xiaomi je dlouhodobě ambiciózní společnost. Před tímto rokem byla známá především jako výrobce smartphonů, který nabízí špičkový výkon za levné ceny. Nikdy to nebylo jasnější než při nedávném uvedení levného phabletu Mi Max.

Díky této strategii se stala jednou z největších společností v Číně. Ale jeho oči jsou upřeny na mezinárodní trh a na oblohu. Společnost předvede svůj úplně první dron 25. května v 19 hodin místního času a škádlila událost pomocí snímků, které ponechají jen málo na představivosti…

Brzy k nám přiletí něco úžasného a skvělého. Bambusová helikoptéra? V Číně se jednalo o nejstarší létající hračky, které se skládaly z peří na konci tyče, která byla rychle roztočena mezi rukama a vypuštěna do letu.

Rok 2016 už byl pro čínskou technologickou společnost opravdu rušný. Vůbec poprvé uvedla na trh produkt mimo Čínu, přičemž Mi 5 byla odhalena v Barceloně již v únoru. Ještě nedávno odhalila, že tento týden uvede na trh Android TV box v USA během zahájení I/O konference Google. A co víc, bude podporovat technologii Google Daydream VR.

101909wig6aand6eoogehz xiaomi-drone-teaser

Každému přihlížejícímu je pak jasné, že čínský technologický gigant vidí velkou budoucnost mimo svou domovskou zemi a mimo svět smartphonů, tabletů a televizorů. Zdá se, že společnost teprve začíná.

Android

Nejnovější zprávy pro Android. Získejte nejnovější informace o aplikacích, operátorech, zařízeních a dalších!

Nexus 6MacBook Pro s Retina

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment