Dělejte si stylové poznámky s terminálovým psaním poznámek: N073_5

Zkoušel jsem vaši první metodu, ale obdržel jsem zprávu jako tato: Při aktualizaci firmwaru došlo k problému. Vyberte režim obnovení v Kies a zkuste to znovu. Co mohu dělat prosím.

Jak dlouho trvá, než se okno se zprávou v odinu zobrazí jako přidáno?

Ahoj Rakeshi, jsem z Portugalska a mám Samsung I9505XXUHOH2, číslo kompilace LRX22C.I9505XXUHOH2, Official Lollipop. Myslíte si, že mohu použít vaši první metodu bez ztráty dat? Už je mi po záruce Děkuji moc.

Mělo by to fungovat.

Ahoj Rakeshi, jsem z Portugalska a mám Samsung I9505XXUHOH2, číslo kompilace LRX22C.I9505XXUHOH2, Official Lollipop. Myslíte si, že mohu použít vaši první metodu bez ztráty dat? Už je mi po záruce Děkuji moc.

Ahoj Rakeshi a děkuji za tutoriál.

Co je to sakra za PIT? Co mám dělat ?

Omlouváme se za pozdní odpověď! Jakou verzi Androidu má váš telefon?

Chcete-li se dozvědět více o PIT, můžete se podívat na toto: https://www.droidviews.com/how-to-extract-pit-file-from-samsung-galaxy-devices/

Dnes odpoledne jsem to zkusil znovu a vyšlo to! Tak pěkný!

Jak rootnu s4 SGH-i545 Verizon verze 5.0.1 lolippo?

Ahoj kluci. Mám GT-I9505 LTE I9505XXUHOD7 do-mohlo by to přejet? :/

Si můžete vyzkoušet.

Ahoj

Myslíte si, že soubor bootloaderu I337VLUGOC4 bude fungovat místo I337MVLUGOC4

i337 je pro AT & T i337 je pro Bell Mobility

Ne, nebude to fungovat.

Díky Rakeshi

Ahoj

Můj S4 je i337m (kanadská zvonková mobilita) již na lízátku 5.0.1

Stáhl jsem si k tomu firmware:

Nemohu však najít odpovídající soubor bootloaderu

Pavel

Ahoj RaKesh,

Po obnovení továrního nastavení a instalaci aplikací Chainfire® SuperSU a Mobile Odin Pro v kroku 4 nemohu přejít ke kroku 5. Nemohu spustit Mobile Odin Pro, protože když to zkouším, místo otevření nainstalovaných aplikací se zobrazí chyba zprávy pro oba,

Chybová zpráva Mobile Odin檚:

Chybová zpráva SuperSU:

Je zřejmé, že po resetování telefonu neexistuje žádný root a tyto aplikace běží pouze na zakořeněném zařízení. To je to, co chci dělat. Takže, co dělám špatně? Můžete mi to prosím říct?

im hledám bootloader I9505XXUHOC6 nějaký odkaz? dík.

Průvodce řekl nahrát philz jako dehet. Na odinu je uveden jako tar.md5. Je to problém, protože když jsem použil odin a poté se pokusil použít obnovu, spustil se jiný program obnovy.

A co pro S4 i545?

Jaký má Android a verzi sestavení?

Verizon samsung Galaxy S4 SCH-i545

Pro VZW S4 s Lollipopem zatím není k dispozici žádný funkční kořenový adresář.

Tento průvodce je patrový. Uvízněte u loga celé hodiny. Ztráta času.

Zkoušel jsi obnovit tovární nastavení dat pomocí obnovení?

Jo, ale bez štěstí:-/ Rád ​​bych instaloval gpe ROM bit, pravděpodobně to nebude možné díky zatracenému knoxu?/p>Dělejte si stylové poznámky s terminálem Psaní poznámek: N073_5

Než vzbudíte velké naděje, nejprve si věci vyjasněte. Styl je dost subjektivní pojem a to, co by někteří považovali za stylové, jiní nevyhrají. Například se vám nemusí líbit používání příkazového řádku k přesunutí souboru, ale někteří lidé stále preferují používání příkazů overUI. Pokud jste jedním z takových vzácných druhů lidí, nejste sami. Existují lidé, kteří považují takové věci za zábavné, jak je zřejmé z existence této úhledné aplikace na psaní poznámek, o které budeme hovořit. To se nazývá Poznámka k terminálu: N073_5a je produktem společnosti Archtects Productions. Obnovuje vzhled a dojem linuxového terminálu, ale pro všechny účely je to aplikace na psaní poznámek.

Pokud jste si mysleli, že tato aplikace jen vypadá jako linuxový terminál, mýlíte se více než samotná. Aplikace je stejně rozhraním jako linuxový terminál. To znamená, že zde nejsou žádné ikony ani tlačítka, pomocí kterých můžete aplikaci ovládat. Příkazy jsou místo toho vašimi nejlepšími přáteli. Můžete vytvářet poznámky a pojmenovávat je, i když ne tak rychle jako na Google Keep nebo něčem jiném. Aplikace vám umožňuje vytvářet rychlé poznámky, když spěcháte. Tyto poznámky jsou uloženy bez názvu.

Dělejte si stylové poznámky s terminálem Psaní poznámek: N073_5Dělejte si stylové poznámky s terminálem Psaní poznámek: N073_5

Chcete-li vytvořit rychlou poznámku, jednoduše napište q a klepněte na enter. Poté stačí napsat poznámku a po ukončení aplikace se uloží.

Chcete-li vytvořit poznámku s názvem, můžete použít tento příkaz:

Tento příkaz v podstatě změní aplikaci na poznámkový blok, do kterého můžete psát a stisknout enter tolikrát, kolikrát chcete. Až budete hotovi, stačí klepnout na tlačítko Zpět pro ukončení aplikace a vaše poznámka bude uložena.

Vzhledem k tomu, že aplikace postrádá grafické rozhraní, neukáže vám uložené poznámky předem, jako jste pravděpodobně zvyklí. Ale pokud na svém PC hodně používáte nástroje příkazového řádku, věci by vám neměly připadat velmi nepřirozené. Stačí napsat lsa stisknutím klávesy enter zobrazíte seznam uložených poznámek. Tyto poznámky jsou jednoduše zobrazeny pomocí jejich názvu. Poznámku můžete upravit pomocí následujícího příkazu:

Dělejte si stylové poznámky s terminálem Psaní poznámek: N073_5Dělejte si stylové poznámky s terminálem Psaní poznámek: N073_5

Nemusíte nutně používat ls Pokud si již pamatujete název poznámky, kterou chcete zobrazit nebo upravit. A k zobrazení obsahu poznámky nemusíte nutně použít příkaz pro úpravy. Chcete-li jednoduše zobrazit obsah poznámky, můžete použít kočka příkaz, který je stejně jako v Linuxu, pokud jej znáte.

Dělejte si stylové poznámky s terminálem Psaní poznámek: N073_5Dělejte si stylové poznámky s terminálem Psaní poznámek: N073_5

Chcete-li odstranit staré poznámky, můžete znovu použít příkaz. Aplikace umožňuje odstranit konkrétní poznámku nebo všechny poznámky najednou. Můžete si vybrat více poznámek, jako byste to udělali s GUI. Ve skutečnosti to můžete udělat s GUI, ale ne z této aplikace. Přejdeme ten most, až se k němu dostaneme.

Chcete-li odstranit konkrétní poznámku, použijte tento příkaz:

Chcete-li odstranit všechny poznámky, použijte tento příkaz:

Aplikace tedy nemá grafické uživatelské rozhraní, což značně omezuje počet věcí, které může dělat. Je to aplikace možná pro zábavu a ne pro složité úkoly, protože pak si prostě musíte pamatovat tolik příkazů nebo neustále žádat o pomoc. Což můžete úplně udělat pouhým psaním Pomoc a stiskněte enter.

Dělejte si stylové poznámky s terminálem Psaní poznámek: N073_5Dělejte si stylové poznámky s terminálem Psaní poznámek: N073_5

Poznámka k terminálu: N073_5uloží všechny vaše poznámky jako textové soubory se stejnými názvy, které jste jim dali, do složky s názvem N073_5 na interním úložišti vašeho zařízení. Pro přístup k těmto souborům a jejich odstranění můžete použít jakýkoli prohlížeč souborů. Protože se jedná o jednoduché textové soubory, můžete je také mnohem snadněji sdílet s kýmkoli.

Existuje dokonce i profesionální verze, která odemyká možnost měnit barvy a odstraňuje reklamy, pokud za ni chcete utratit 0,99 $ (~5).

Sdílení obrazovky v Samsungu

Leave a Comment