Chtěli jste si někdy vytvořit záložní kopie svých disků DVD, ale nechtěli jste si pohrávat s matoucím softwarem pro kopírování disků DVD? Dnes se podíváme na jednoduchou metodu dešifrování DVD za běhu pomocí DVD43, abyste je mohli snadno zkopírovat na svůj pevný disk.

Poznámka: Bohužel, DVD43 běží pouze na Windows 32-bit systémy.

Instalace a nastavení

Stáhněte a nainstalujte DVD43. Instalaci najdete níže.

Po dokončení instalace budete vyzváni k restartování počítače.

DVD43 běží v systémové liště při spuštění. V nečinnosti je ikona DVD43 žlutá s rovnou tváří.

Vložte disk DVD do optické jednotky. Zatímco DVD43 hledá šifrovací klíče, ikona na systémové liště se objeví jako ďábelský smajlík. Tento proces obvykle trvá jen několik sekund, ale někdy může trvat déle.

reklama

DVD43 rozpozná disk a systémová ikona pokusu by se měla změnit na zelený smajlík.

Nyní stačí procházet adresář DVD a jednoduše zkopírovat soubor Video TS z DVD na pevný disk. Můžete najít další adresáře, například AUDIO_TS, ale tyto složky a soubory lze ignorovat.

Jakmile je zkopírován na váš pevný disk, můžete si jej přehrát ve svém oblíbeném přehrávači médií. Ve VLC vyberte Media > Open Folder a vyhledejte složku VIDEO TS.

Nyní si můžete vychutnat plný zážitek z DVD s nabídkami a dalšími funkcemi.

Pokud nechcete, aby DVD43 běželo na systémové liště neustále, klikněte pravým tlačítkem na ikonu a vyberte Exit, když ji nepoužíváte.

Závěr

Ačkoli DVD43 bude ve většině případů fungovat, nemusí být schopen prolomit novější ochrany, když jsou původně vydány. Pro uživatele s 64bitovými operačními systémy nebo pokud chcete vidět, jak přehrávat složky VIDEO_TS v některých jiných přehrávačích médií, můžete se podívat na náš dřívější příspěvek o Ripování DVD na váš pevný disk pomocí DVDFab HD Decrypter. Samozřejmě můžete také změnit soubory DVD na ISO.

Stáhnout DVD43

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jak rychle začít s poznámkami ke schůzce v Dokumentech Google
  • › Jaké jsou rychlosti čtení/zápisu a proč na nich záleží?
  • › Co je to trhání obrazovky?
  • › Co je to Bid Sniping na eBay a jak ho porazím?
  • › Co znamená „IANAD“ a jak jej mohu používat?