Disk Google na webu nyní podporuje vyhledávání v přirozeném jazyce a automatické opravy

Vyhledávání na Disku Google dnes dostává významnou aktualizaci, která přidává automatické opravy a vyhledávání v přirozeném jazyce. NLP umožňuje uživatelům vyhledávat soubory přirozenějším a neformálním způsobem, stejně jako s „Ok Google“ na mobilu. Dokumenty navíc získávají novou funkci Sloupce a možnost stahovat převedené dokumenty v původním formátu souborů…

Disk také přidává automatické opravy, které navrhují opravy chybně napsaných vyhledávání. Přímo pod vyhledávacím polem uvidíte seznam výrazů „Měli jste na mysli“ stejně jako ve Vyhledávání Google. Obě funkce jsou zatím dostupné pouze na webu, přičemž výsledky NLP se zlepšují, čím více budete hledat.

Uživatelé často nahrávají soubory v různých formátech, které Google automaticky převádí. Historie revizí nyní zachová původní formát souboru a zpřístupní jej uživatelům ke stažení. Tato funkce je také omezena na web a lze ji nalézt pro Dokumenty, Tabulky a Prezentace. Dokumenty vám navíc nyní umožňují rychle přidat více sloupců do textových dokumentů.

Zůstaňte v obraze díky novinkám a aktualizacím pro Google Apps. Buďte první, kdo se dozví o nových funkcích a integracích.

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment