Disneyho „Gargoyles“ žije znovu jako nová kooperativní desková hra

V polovině 90. let Disney premiéroval nový kreslený film, který ovlivnil animaci na další desetiletí.Chrličepředstavil složité postavy, které se v průběhu show měnily a rostly a vyhýbaly se běžné praxi „resetování všeho“ na konci každé epizody. Bohužel, i když byla skvělá, show trvala pouze tři sezóny. Nyní se ale vrací jako kooperativní desková hra s dabingemChrliče: Probuzení.

Pokud nejste obeznámeni sChrliče, můžešsledovat všechna tři roční obdobína Disney+ právě teď. Počkáme. Seriál hraje skupinu chrličů narozených před tisíci lety ve věku pověr a kouzel. Chrliči chránili hrad, dokud nebyli zrazeni přítelem a na tisíc let zmraženi jako sochy. Nyní je kouzlo zlomeno a oni znovu žijí v moderní době – jen aby našli změněný svět, kde mohou být poslední svého druhu.

Disney a společnost deskových her Ravensburg se spojily při vytvoření deskové hry, což je dobré znamení. Ti dva předtím spolupracovali, aby vytvořili vynikajícíDarebný Disneydesková hra, která staví hráče do rolí zlých postaviček Disney.

Chrliče: Probuzení, která je pojmenována podle úvodního oblouku série, bude fungovat jako kooperativní hra, ve které hráči spolupracují na dosažení jednoho z několika cílů. Hráči převezmou kontrolu nad Goliášem, Brooklynem, Lexingtonem, Broadwayem, Hudsonem nebo detektivkou NYPD Elisou Mazaovou, aby vzali Davida Xanatose a Demonu v jednom ze čtyř scénářů.

Ravensburg říká, že hra bude vhodná pro dva až pět hráčů ve věku od 10 let. Můžeš koupitChrliče: Probuzeníod Target za 34,99 $, když hra vyjde 1. srpna.

přes Polygon

Leave a Comment