bObsweep

Pokud nesnášíte úklid svého domu, pak je robotický vysavač nezbytností. Právě teď můžete získat robotický vysavač bObsweep Pro za 169,99 $ na Best Buy. Běžně se prodává za 649,99 $, což z něj dělá jednu z největších slev, s jakou jsme se kdy setkali.

Tento vysavač funguje na tvrdé i kobercové podlahy, takže udrží váš dům čistý bez ohledu na to, jaký typ podlah máte. Je také navržen tak, aby si poradil s chlupy domácích mazlíčků, takže pokud máte psa nebo kočku, kteří rádi všude línají, tento robotický vysavač si s tím poradí.

Má také funkci automatického dokování a nabíjení, takže můžete vysavač nastavit tak, aby uklízel a zapomenout na něj, zatímco se sám udržuje plně nabitý. Díky tomu má také baterii, která poběží asi 100 minut, takže vyčistí i poměrně velké prostory, aniž byste se museli vracet na základnu.

Pokud jde o recenze, toto má na Best Buy 3,9 z 5, přičemž 74 % kupujících jej doporučuje ostatním. I když není tak nabitý funkcemi jako model iRobot, je těžké porazit solidní robotický vysavač pod 170 $.

To je šíleně levné!Robotický vysavač bObsweep Pro

Robotický vysavač bObsweep Pro

Jak často vidíte robotický vysavač za 169,99 $. Toto je jedna z největších slev, kterou kdy najdete na dobře hodnoceném robotickém vysavači.

Nakupuj teď

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Co znamená „IANAD“ a jak jej mohu používat?
  • › Jak zobrazit historii sledování produktů na Amazonu
  • › Jak se přihlásit na Facebooku
  • › Jak smazat aplikace na iPhone a iPad
  • › Jak přizpůsobit polici na Chromebooku