Dokonce i Google bude postrádat Android’s Blobs

Android O přináší do operačního systému Google spoustu skvělých nových změn, ale jedna věc, která bude spoustě lidí chybět, jsou kuličky, které tvoří knihovnu emoji Androidu. Android O je vymění za něco trochu tradičnějšího, ale zdá se, že i Googlu budou kapky chybět…

milý blob,

Teď to všechno vidím, když jsi pryč.

Byli jsme oba mladí, když jsem tě poprvé viděl, řekl jsem 渋t檚 milostný příběh, Blobby prostě řekni ano.滭/p>

Teď jsi ztratil ten blobbin pocit. Blobversation vyschla – co se děje. Oh, Blobbie, už jsem to nemohl zkoušet. Svalte to na blob.

Kdysi dávno jsem padal do blob, a teď jsi jen blob, kterého jsem znal.

Je čas, abychom si promluvili. Blob, ahoj.

I když jsme se dostali na konec blob, chci, abys věděl, že jsi mě nemohl milovat, blob. Měl jsem kapku svého života, ty budeš vždycky můj blobby.

Nezapomeň na mě,

Google

Stejně jako Google mi budou chybět Blobs v Androidu O. Pro mě odlišili Android a dokonce vylepšili emotikony s bohatšími výrazy. Mnozí je však považovali za nekonzistentní se zbytkem mobilního světa (v zásadě Apple) a požádali o jejich změnu.

Bez ohledu na to, co je hotovo, je hotovo. Android O nahrazuje bloby a tento příspěvek je v podstatě způsob, jak společnost říci, že se nevrátí. Uživatelé si však budou moci prostřednictvím nových nálepek v aplikaci Allo stále „procházet vlastní cestou“.

Android

Nejnovější zprávy pro Android. Získejte nejnovější informace o aplikacích, operátorech, zařízeních a dalších!

Emoji

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment