Dokumenty Google přidávají do komentářů funkci Smart Compose, automatické opravy

Od spuštění funkce Smart Compose v Gmailu na I/O 2018 se funkce strojového učení rozšířila na více uživatelů a další produkty. V Dokumentech Google je nyní užitečný nástroj spolu s automatickými opravami k dispozici při komentování.

Google nyní přináší tyto užitečné nástroje do pole pro komentáře v Dokumentech. Návrhy chytrého psaní se během psaní zobrazují ve světle šedé barvě a stisknutím klávesy „tab“ je automaticky přijmete. Podobně Google automaticky opraví chybně napsaná slova při jejich zadávání a označí změnu přerušovaným podtržením. Když budete pokračovat v psaní, tato značka zmizí.

Tyto funkce pomáhají uživatelům vytvářet komentáře rychle a s jistotou tím, že snižují pravděpodobnost pravopisných a gramatických chyb a navrhují relevantní kontextové fráze.

Chytré psaní a automatické opravy komentářů jsou nyní široce rozšířeny v Dokumentech Google. Ve výchozím nastavení povoleno, pokyny k vypnutí jsou k dispozici zde. Je k dispozici pro následující úrovně:

Google Workspace Essentials, Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard a Enterprise Plus a také zákazníci G Suite Basic, Business, Education, Enterprise for Education a neziskové organizace

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment