Dokumenty Google získávají možnost filtrovat komentáře „za vás“

Komentování v Dokumentech může být obzvláště nepraktické, když na vícedílném souboru pracuje několik účastníků. Dokumenty Google provádějí dvě změny v prostředí komentářů, počínaje filtrem.

Dokumenty Google sem přidávají nový filtr, který určuje, zda se zobrazí „Všechny komentáře“, „Pro vás“ nebo „Vyřešeno“. Druhá možnost zobrazuje vše, co již není zobrazeno v pravém sloupci dokumentu, zatímco prostřední možnost vám umožňuje „zobrazit vlákna komentářů a akce, které se vás týkají“. Díky tomu by mělo být mnohem jednodušší sledovat zpětnou vazbu specifickou pro vaši práci.

Druhou změnou je odznak Google „nová aktivita komentářů od posledního zobrazení dokumentu“ s modrou tečkou, která se při najetí myší rozbalí na „Nový“.

Doufáme, že tato vylepšení usnadní spolupráci tím, že vám umožní rychle přejít k důležitým komentářům a konverzacím a provádět s nimi akci.

Tento filtr pro komentáře v Dokumentech Google a vylepšená identifikace začaly fungovat včera. V následujících týdnech bude plně k dispozici všem uživatelům, včetně osobních účtů Google:

Dostupné pro Google Workspace Essentials, Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard a Enterprise Plus a také pro zákazníky G Suite Basic, Business, Education, Enterprise for Education a neziskové organizace

Google Workspace

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment